Posłuchaj oscarowych piosenek ze Slumdog i Zapaśnika

Posłuchaj oscarowych piosenek ze Slumdog i Zapaśnika
Michał Matuszewski

29.12.2008 12:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wytwórnia Fox ostatnio wygrała z Warnerem w sądzie w sprawie Strażników. Nie prześcignie chyba jednak konkurenta w kwestii promocji swoich produkcji przy okazji nagród filmowych. Warner, jak już pisaliśmy, udostępnił za darmo online całe soundtracki do Mrocznego rycerza, Benjamina Buttona oraz Grand Torino. Fox nie chce być dużo gorszy i w efekcie możemy posłuchać dwóch piosenek - jednej z Zapaśnika i jednej ze filmu Slumdog. Milioner z ulicy. Obie mają szansę na nominacje do Oscara.

Wytwórnia Fox ostatnio wygrała z Warnerem w sądzie w sprawie Strażników. Nie prześcignie chyba jednak konkurenta w kwestii promocji swoich produkcji przy okazji nagród filmowych. Warner, jak już pisaliśmy, udostępnił za darmo online całe soundtracki do Mrocznego rycerza, Benjamina Buttona oraz Grand Torino. Fox nie chce być dużo gorszy i w efekcie możemy posłuchać dwóch piosenek - jednej z *Zapaśnika *i jednej ze filmu* Slumdog. Milioner z ulicy*. Obie mają szansę na nominacje do Oscara.

Utworu Bruce'a Springsteena z *Zapaśnika *można posłuchać TU. Natomiast mocno bollywoodzkiej piosenki *Jaiho *ze Slumdoga, napisanej przez A.R. Rahmana i Gulzara TU. Obie, muszę przyznać, rewelacyjne. Springsteen to klasa sama w sobie, chociaż na co dzień nie słucham. Hinduski numer wpada u ucho, chociaż zwykle na bollywoodzkie dźwięki dostaję torsji.

*Zapaśnik *w reżyserii Darrena Aronofsky'ego wchodzi do polskich kin 13 marca.

Slumdog. Milioner z ulicy Danny'ego Boyle'a 27 lutego. Póki co życzę miłego słuchania.

Foto: SPInka, Monolith plus

Źródło: Getthebigpicture

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)