Potworny październik w SCI FI Channel

Potworny październik w SCI FI Channel

Potworny październik w SCI FI Channel
miszka1
13.10.2008 17:40

Jako że dosyć często zajmujemy się w Niezłym Kinie tematyką związaną z horrorami chcę zwrócić waszą uwagę na cykl, który wyemituje w listopadzie stacja SCI FI.  Będziemy mogli zobaczyć m.in. słynną Carrie wg Stevena Kinga z Sissy Spacek w roli głównej, Piper Laurie i Johnem Travoltą.

Jako że dosyć często zajmujemy się w Niezłym Kinie tematyką związaną z horrorami chcę zwrócić waszą uwagę na cykl, który wyemituje w listopadzie stacja SCI FI.  Będziemy mogli zobaczyć m.in. słynną* Carrie* wg Stevena Kinga z Sissy Spacek w roli głównej, Piper Laurie i Johnem Travoltą.

Nie zabraknie filmów o kosmitach, którzy w poszukiwaniu pożywienia, trwałości gatunku i świeżej krwi przybywają na Ziemię. W filmie Oni zobaczymy znanych z kinowych przebojów aktorów w tym: Salmę Hayek oraz Elijaha Wooda, którzy walczyć będą z obcymi istotami, zamierzającymi opanować Ziemię. Tajemniczy kosmici będą starali się ocalić swą rasę, wykorzystując w tym celu ziemskie kobiety także w kolejnym filmie pt. Najeźdźca z Seaną Young, Benem Crossem i Danielem Baldwinem. Kolejną morderczą istotę poznamy w filmie Potwór. Krwiożercza bestia poddawana eksperymentom wydostanie się z wojskowego laboratorium.

The Faculty Theatrical Trailer

Październikowe potworności dopełnią horrory* Candyman II: pożegnanie z ciałem* oraz Pogromca, w którym znany z Żołnierzy kosmosu Casper Van Dien staje na czele buntu przeciwko bandzie wampirów. Wśród filmowych propozycji znajdzie się też niespodzianka dla fanów Carmen Elektry, którą zobaczymy w gościnnej roli w Wyspie zła.

Pełne kalendarium emisji:

Candyman II: Pożegnanie z ciałem (ang. Candyman II: Farewell To the Flash) - 17.10 o 23:00

Carrie (ang. Carrie) ? 31.10 o 21:00

Frankenstein (ang. Frankenstein) ? 10.10. o 21:00

Najeźdźca (ang. The Invader)? 17.10 o 21:00

Nieśmiertelny IV: Ostatnia rozgrywka (ang. Highlander: Endgame) ? 03.10. o 21:00

*Oni *(ang. The Faculty)? 24.10 o 21:00

Pogromca (ang. Slayer) ? 22.10 o 23:00

Potwór (ang. The Creature) ? 20.10 o 21:00

Źródło: inf. prasowa

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)