Potwory kontra Obcy: zobacz drugi, także zabawny zwiastun

Potwory kontra Obcy: zobacz drugi, także zabawny zwiastun24.12.2008 11:00
Potwory kontra Obcy: zobacz drugi, także zabawny zwiastun
Michał Matuszewski

Prawie dwa miesiące temu prezentowaliśmy pierwszy zwiastun bardzo ciekawie zapowiadającej się animacji Potwory kontra Obcy. Chociaż w konflikcie Pixar czy Dreamworks zdecydowanie opowiadam się po stronie tej pierwszej wytwórni, kolejny zwiastun filmów twórców Shreka także mnie bawi. Potwory kontra Obcy w polskich kinach od 8 maja 2009.

Prawie dwa miesiące temu prezentowaliśmy pierwszy zwiastun bardzo ciekawie zapowiadającej się animacji Potwory kontra Obcy. Chociaż w konflikcie Pixar czy Dreamworks zdecydowanie opowiadam się po stronie tej pierwszej wytwórni, kolejny zwiastun filmów twórców *Shreka *także mnie bawi. Potwory kontra Obcy w polskich kinach od 8 maja 2009.

Oto opis dystrybutora:

Gdy Susan Murphy zostaje niespodziewanie trafiona dziwną substancją z kosmosu, jej szczęśliwe życie zmienia się całkowicie. Dziewczyna zamienia się w liczącą 14 metrów i 99 centymetrów olbrzymkę zwaną Gigantiką. Niestety, zostaje pojmana przez wojsko i trafia tajemniczego wojskowego ośrodka gdzie od lat przebywają inne potwory: błyskotliwy profesor Karaluch o wyglądzie przerośniętego karalucha, małporyb (skrzyżowanie małpy i ryby) Brakujące Ogniwo, galaretowaty i niezniszczalny B.O.B. oraz potężna larwa Insektozaurus. Gdy światu zagrozi inwazja kosmitów, jedyną nadzieją Ziemian stanie się właśnie ta jedyna w swoim rodzaju drużyna. Przygotuj się na pełną emocji i napięcia walkę o przyszłość naszej planety.

Foto: UiP

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)