Powrót do dzieciństwa: najfajniejsze gadżety z Wojowniczymi Żółwiami Ninja

Powrót do dzieciństwa: najfajniejsze gadżety z Wojowniczymi Żółwiami Ninja

"Wojownicze Żółwie Ninja"
"Wojownicze Żółwie Ninja"
Marta Wawrzyn
29.05.2013 16:00

Leonardo, Michelangelo, Donatello i Raphael, czyli Wojownicze Żółwie Ninja, to nasi ulubieni bohaterowie z dzieciństwa z lat 90. I nie tylko nasi – w Sieci można znaleźć mnóstwo koszulek, kubków, figurek, a nawet sukienek czy kolczyków z charakterystycznymi żółwiami.

T-shirty, bluzy i trampki

Jak pewnie pamiętacie, Wojownicze Żółwie Ninja – Leonardo, Michelangelo, Donatello i Raphael – wzięły swoje imiona od renesansowych malarzy. W związku z tym można kupić T-shirty nawiązujące właśnie do ich imion albo inne popkulturowe wariacje (tutaj, tutaj albo na przykład tutaj).

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Jeszcze lepiej prezentują się bluzy w stylu "Wojowniczych Żółwi Ninja".

Obraz
Obraz

A dla tych, którzy naprawdę chcą się wyróżnić - trampki.

Obraz

Figurki dla dzieci małych i dużych

Można już nabyć figurki głównych bohaterów serialu z 2012 roku - czyli Leo, Dona, Mike'a i Rapha - z efektami dźwiękowymi (wystarczy pociągnąć za kończynę, by usłyszeć "Hiiiiiiii-yaa!" albo "No mercy!"). Nie brak też figurek retro, przypominających żółwie w tej wersji, w jakiej zapamiętały je dzieci lat 90. Figurki widoczne na zdjęciach można kupić w polskich sklepach albo na przykład na eBayu.

Obraz
Obraz
Obraz

A jeśli nie figurki, to co? Do kupienia są jeszcze pluszowe żółwie, szydełkowane żółwie albo po prostu instrukcja, jak je zrobić.

Obraz
Obraz
Obraz

Dla dziewczyn

Może trudno w to uwierzyć, ale dziewczyny też lubią "Wojownicze Żółwie Ninja". W latach 90. był to jeden z moich ulubionych seriali (zanim przerzuciłam się na "Drużynę A" i "Nieustraszonego"). Do dziś wspominam go z sentymentem. Drogie panie, jeśli chcecie zamanifestować swoje uwielbienie dla bohaterów z dzieciństwa, możecie to zrobić na różne sposoby.

Do kupienia w Sieci są kolczyki (i jeszcze tutaj i tutaj), bransoletki, wstążki do włosów, a nawet spódniczki, bluzki czy sukienki. Kopalnią tego typu ubrań i dodatków jest Etsy.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Czapki i maski

Najbardziej banalny gadżet związany z "Wojowniczymi Żółwiami Ninja". Czapki mogą być dziewczęce, dziecięce. A dla dzieci najfajniejsze są maski. Takie szydełkowane cudeńka można kupić przez Internet (niestety, głównie w zagranicznych sklepach), można też spróbować zrobić samodzielnie.

Obraz
Obraz
Obraz

Żółwie na ścianie i na laptopie

Być może trudno w to uwierzyć, ale naklejki na ścianę inspirowane "Wojowniczymi Żółwiami Ninja" potrafią prezentować się całkiem elegancko. Do wyboru macie naklejki na ścianę, plakaty albo nawet nieźle wyglądające obrazy.

Obraz
Obraz

Żółwie można też nakleić na laptopie.

Obraz

Oczywiście można też nabyć etui na telefon z bohaterami z dzieciństwa – całkiem fajne znajdziecie tutaj i tutaj.

Obraz
Obraz
Obraz

Kubki i inne drobiazgi

Kubki – czyli najbardziej banalna rzecz na świecie, ale też jedna z najlepszych rzeczy na świecie. Do kupienia na eBayu albo w Amazonie. Albo tutaj.

Obraz
Obraz
Obraz

Bardzo fajnym gadżetem są szydełkowane opaski na kubki - do kupienia w sklepie Etsy.

Obraz

A dla starszych dzieci (od 18 lat wzwyż) kufle do piwa z żółwiami.

Obraz

Inny gadżet, który dobrze się kojarzy fanom "Wojowniczych Żółwi Ninja", to pudełko na pizzę.

Obraz

A może auto?

Serwis Walyou pokazał coś fantastycznego: samochód, którym jeździ dwudziestokilkuletnia Brittney Schneck. Takiego vana oczywiście nie kupicie, potrzeba dużo czasu i pomysłowości, by go stworzyć. Tutaj znajdziecie dokładny opis projektu i dowiecie się, ile czasu trzeba poświęcić na przerobienie auta w stylu "Wojowniczych Żółwi Ninja".

Obraz
Obraz

A jeśli nie macie cierpliwości, zawsze pozostaje Wam zabawka.

Obraz
Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)