Powrót do źródeł: nowy plakat Piły V

Strona głównaPowrót do źródeł: nowy plakat Piły V
24.09.2008 13:00
Powrót do źródeł: nowy plakat Piły V
Piotr Guszkowski
Piotr Guszkowski

Piła V wejdzie na ekrany kin w Stanach Zjednoczonych już za miesiąc (24 października) i - co jest jedną z niewielu dobrych wiadomości - Polacy tym razem nie będą musieli czekać tygodniami na kolejny film z krwawej serii. Podczas gdy dystrybutor szczyci się, że ?po raz pierwszy wyznawcy Jigsawa w Polsce zobaczą kolejną odsłonę jego okrutnej gry w dniu amerykańskiej premiery", my możemy obejrzeć francuski plakat Piły V.

wejdzie na ekrany kin w Stanach Zjednoczonych już za miesiąc (24 października) i - co jest jedną z niewielu dobrych wiadomości - Polacy tym razem nie będą musieli czekać tygodniami na kolejny film z krwawej serii. Podczas gdy dystrybutor szczyci się, że ?po raz pierwszy wyznawcy Jigsawa w Polsce zobaczą kolejną odsłonę jego okrutnej gry w dniu amerykańskiej premiery", my możemy obejrzeć francuski plakat Piły V.

380838971418361578

Ostatni poster to powrót do klasycznej dla *Pił *stylistyki, jak również zagadkowej treści. Plakat skupia się na przedstawieniu ludzkiej cielesności w niemalże czystej formie, jakby miał żyć własnym życiem.

Szkoda, że potencjał tej serii zostaje wykorzystany wyłącznie na plakatach (czekam na kolejne), a nie przekłada się na jakość kolejnych filmów. Chociaż Piła V w reżyserii Davida Hackla i tak pewnie zbierze niemałą liczbę widzów.

Foto: Lionsgate

Źródło: FirstShowing.net

Udostępnij:
Komentarze (0)