Powrót mistrza horroru [zwiastun]

Powrót mistrza horroru [zwiastun]07.01.2011 12:39
Powrót mistrza horroru [zwiastun]
Michał Nowak

Długo wyczekiwany zwiastun nowego filmu Johna Carpentera wreszcie się pojawił. Po niemal dziesięciu latach przerwy, Carpenter powraca w swoim ulubionym gatunku. Czy warto było czekać? No cóż, trailer filmu The Ward prezentuje się przyzwoicie, choć szczerze przyznam, że przeszedłbym obok niego obojętnie, gdyby nie nazwisko reżysera.

Długo wyczekiwany zwiastun nowego filmu Johna Carpentera wreszcie się pojawił. Po niemal dziesięciu latach przerwy, Carpenter powraca w swoim ulubionym gatunku. Czy warto było czekać? No cóż, trailer filmu* The Ward* prezentuje się przyzwoicie, choć szczerze przyznam, że przeszedłbym obok niego obojętnie, gdyby nie nazwisko reżysera.

Fabuła: Historia koncentruje się wokół młodej Kristen (Amber Heard), która trafia do szpitala psychiatrycznego po tym, jak oskarżono ją o podpalenie domu. Uwięziona dziewczyna zaczyna być terroryzowana przez ducha byłego pacjenta placówki.

The Ward wyreżyserował John Carpenter. W filmie występują Amber Heard, Danielle Panabaker, Lyndsy Fonseca oraz Jared Harris. Jeszcze nie ustalono amerykańskiej, jak również polskiej daty premiery. Film wejdzie do kin w Wielkiej Brytanii 21 stycznia 2011.

foto i źródło: /Film

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)