Powstanie dokument o Kurcie Cobainie

Michał Szukalski

19.10.2007 14:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wokalista grunge?owej Nirvany doczeka się filmu biograficznego. Produkcja zostanie oparta o książkę Heavier Than Heaven: The Biography Of Kurt Cobain Charlesa Crossa. Scenariusz napisze David Benioff (Troja, Chłopiec z latawcem, Zostań, 25. godzina).

Wokalista grunge?owej Nirvany doczeka się filmu biograficznego. Produkcja zostanie oparta o książkę Heavier Than Heaven: The Biography Of Kurt Cobain Charlesa Crossa. Scenariusz napisze David Benioff (Troja, Chłopiec z latawcem, Zostań,* 25. godzina*).

Kurt Cobain prowadził bardzo rozgrywkowe życie, wypełnione narkotykami, które zakończył w 1994 roku samobójczą śmiercią. Istnieją jednak spekulacje, jakoby urodzony w 1967 roku muzyk nie zastrzelił się sam. Mówi się, że w tym akcie miała mu ?pomóc? żona - Courtney Love. Powstał nawet dokument starający się udowodnić, że to żona rockmana zleciła jego zabójstwo: Kurt & Courtney. Jak to tego niuansu podejdzie scenarzysta? Jaka wersja zostanie przedstawiona?

Na pewno nie ma, co liczyć na rewelacje ? w filmie Kurt zabije się sam. Dlaczego? Producentką jest Courtney Love.

Nirvana - Smell like teen spirit

Amerykański wokalista szokował dosadnymi wypowiedziami:

Mam prośbę do naszych fanów. Jeżeli którykolwiek z was w jakikolwiek sposób nienawidzi homoseksualistów, ludzi o innym kolorze skóry, lub kobiet, zrób nam jedną przysługę ? odwalcie się od nas! Nie przychodźcie na nasze koncerty i nie kupujcie naszych płyt.

Wstydzę się, że jestem człowiekiem.

Czy film będzie również ostrym przedstawieniem żywota Cobaina? Oby. Czekamy na elektryzujący obraz?

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także