Powstanie parodia parodii filmowych

Powstanie parodia parodii filmowych

Powstanie parodia parodii filmowych
Michał Matuszewski
09.11.2008 17:00

Denerwują was denne parodie filmów w stylu Scary Movie, Disaster Movie, Epic Movie czy Not Another Teen Movie ? A co powiecie na parodię takich filmów? Chevy Chase ogłosił, że zagra jedną z główny ról w niezależnej komedii Not Another Not Another Movie. Reszta obsady to: Burt Reynolds, Vinnie Jones, Michael Madsen i John Melendez.

Denerwują was denne parodie filmów w stylu Scary Movie, Disaster Movie, *Epic Movie *czy Not Another Teen Movie ? A co powiecie na parodię takich filmów? Chevy Chase ogłosił, że zagra jedną z główny ról w niezależnej komedii Not Another Not Another Movie. Reszta obsady to: Burt Reynolds, Vinnie Jones, Michael Madsen i John Melendez.

Chevy Chase wcieli się w szefa studia, który porzuca biznes. Studio przejmuje zaprzyjaźniony gangster (Vinnie Jones), który nakazuje nakręcić parodię parodii filmowych. Burt Reynolds zagra aktora, który wciela się w role reżysera komedii.

W filmie ma pojawić się wiele gwiazd w epizodach. Reżyserem zostanie David Murphy.

Jestem ciekaw efektu, chociaż nie spodziewam się wiele. Chevy Chase lata świetności ma już dawno za sobą, ale kto wie, co pokaże. Do tego Mistrz kierownicy oraz Michael Madsen. Zobaczymy. Na razie nie wiadomo jednak kiedy ruszą zdjęcia.

Foto: Monolith

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)