Powstanie remake Karate Kida

Powstanie remake Karate Kida
11.11.2008 13:00
Powstanie remake Karate Kida
Michał Matuszewski
Michał Matuszewski

Ciekaw jestem, kto z szanownych czytelników, chociaż raz, myjąc okna, samochód itp. nie przypomniał sobie filmu Karate Kid i nie przemienił w wyobraźni męczącej czynności w trening karate. Albo będąc nad morzem nie chciał na falochronie poćwiczyć stylu żurawia. Dawno nie wracałem do tego filmu i chyba nie chce konfrontować niezapomnianych wrażeń z dzieciństwa z tym, czego teraz oczekuję od kina. Z tego samego powodu sceptycznie podchodzę do pomysłu remake'u Karate Kida - a taki film powstanie w Columbia Pictures. Główną rolę zagra Jaden Smith - dziesięcioletni syn Willa.  Informowaliśmy już o planach remake'u, teraz informacja się potwierdziła i mamy nieco więcej szegółów.

Ciekaw jestem, kto z szanownych czytelników, chociaż raz, myjąc okna, samochód itp. nie przypomniał sobie filmu* Karate Kid* i nie przemienił w wyobraźni męczącej czynności w trening karate. Albo będąc nad morzem nie chciał na falochronie poćwiczyć stylu żurawia. Dawno nie wracałem do tego filmu i chyba nie chce konfrontować niezapomnianych wrażeń z dzieciństwa z tym, czego teraz oczekuję od kina. Z tego samego powodu sceptycznie podchodzę do pomysłu remake'u Karate Kida - a taki film powstanie w Columbia Pictures. Główną rolę zagra Jaden Smith - dziesięcioletni syn Willa.  Informowaliśmy już o planach remake'u, teraz informacja się potwierdziła i mamy nieco więcej szegółów.

Nie wiadomo, kto się wcieli w Pana Miyagi. Plotki głosiły, że bedzię to Jackie Chan, ale Will Smith zapowiedział, że skoro tak, to jego syn nie weźmie udziału w projekcie. Ale czy można mu wierzyć? Jakiś czas temu mówił, że Jaden w ogóle nie zagra Karate Kida.

380853691328315114
Źródło zdjęć: © [źródło](http://niezlekino.pl/images/2008/11/910551.jpg)

Zdjęcia rozpoczną się w przyszłym roku w Pekinie. Autorem scenariusza będzie Chris Murphy. Film z oryginału ma zapożyczyć jedynie ogólny zarys fabularny.

Karate Kid - jeden z największych szlagierów epoki wideo doczekał się trzech kontynuacji, w ostatniej z 1994 roku w roli Kida wystąpiła Hilary Swank.

Karate Kid Lesson 1 (Wax on Wax off)

Foto: Delphi Films, UIP

Źródło: Filmstalker

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)