Poznaliśmy europejską datę premiery Samsung Gear VR?

Poznaliśmy europejską datę premiery Samsung Gear VR?

Poznaliśmy europejską datę premiery Samsung Gear VR?
Juliusz Czarnecki
17.11.2015 22:52, aktualizacja: 10.03.2022 10:00

Wiemy kiedy Samsung Gear VR pojawi się w Ameryce, wciąż nie wiadomo jednak, kiedy gogle Samsunga będą dostępne w Europie. Przynajmniej oficjalnie, bo nieoficjalny termin chyba został ujawniony.

Konsumencka wersja Samsung Gear VR do amerykańskich klientów wysłana zostanie 20 listopada. Tydzień później gogle trafią do tamtejszych salonów T-Mobile. A kiedy doczekamy się premiery w Europie? Niemiecka strona Samsunga chyba coś wie na ten temat.

Samsung Gear VR - cena

Według nich, wysyłka gogli Samsung Gear VR miałaby rozpocząć się 1. grudnia. Niewykluczone, że termin ten dotyczy nie tylko Niemiec, ale i całej Europy. Ważna jest też cena. Strona sugeruje, że za gogle w przedpremierowym zamówieniu zapłacimy 99 euro. To promocyjna cena, bo “normalnie” zestaw może kosztować niecałe 118 euro.

Obraz

Stosując prosty przelicznik, Polacy za Samsung Gear VR zapłacą przed premierą około 420 zł, po premierze - trochę ponad 500 zł. Pamiętajmy jednak, że gogle współpracują tylko z Galaxy Note5, Galaxy S6 edge+, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge. Nie jest to więc cena dla każdego - trzeba mieć także smartfon Samsunga.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)