Prawdziwy okrągły stół

Prawdziwy okrągły stół06.01.2009 15:00
Prawdziwy okrągły stół
Michał Matuszewski

Gdybym był nastolatką piszczałbym teraz z zachwytu - tylu znakomitych twórców w jednym miejscu, to naprawdę coś. Jak co roku magazyn Hollywood Reporter zorganizował spotkanie przy ?okrągłym stole", na które zostali zaproszeni reżyserzy filmów, o których najwięcej mówiło się w minionym roku. Tym razem są to Clint Eastwood, Ron Howard, Danny Boyle, Ed Zwick, Darren Aronofsky i Gus Van Sant. Zresztą sami zobaczcie co ma do powiedzenia Danny Boyle o kręceniu filmu w Indiach i Darren Aronofsky o Mickeym Rourkeu.

Gdybym był nastolatką piszczałbym teraz z zachwytu - tylu znakomitych twórców w jednym miejscu, to naprawdę coś. Jak co roku magazyn* Hollywood Reporter* zorganizował spotkanie przy ?okrągłym stole", na które zostali zaproszeni reżyserzy filmów, o których najwięcej mówiło się w minionym roku. Tym razem są to Clint Eastwood, Ron Howard, Danny Boyle, Ed Zwick, Darren Aronofsky i Gus Van Sant. Zresztą sami zobaczcie co ma do powiedzenia Danny Boyle o kręceniu filmu w Indiach i Darren Aronofsky o Mickeym Rourkeu.

Nie znam powodu nieobecności Christophera Nolana i Davida Finchera - cóż nie można mieć wszystkiego. Mam nadzieję, że to dopiero początek serii i wkrótce zobaczymy także co ma do powiedzenia chociażby Gus Van Sant.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)