Predators: Pierwsze fragmenty i plakat!

Predators: Pierwsze fragmenty i plakat!13.03.2010 11:12
Predators: Pierwsze fragmenty i plakat!
Michał Nowak

Widownia na festiwalu SXSW mogła obejrzeć pierwsze fragmenty z filmu Predators i na szczęście nie trzeba było długo czekać, bo materiał już znalazł się w sieci. Jest trochę scen z filmu, ujęć z planu, nieco gadaniny Rodrigueza, ogólnie dość ciekawa rzecz. We wpisie znajdziecie również pierwszy plakat, w dość mizernej jakości, ale zawsze.

Widownia na festiwalu SXSW mogła obejrzeć pierwsze fragmenty z filmu* Predators* i na szczęście nie trzeba było długo czekać, bo materiał już znalazł się w sieci. Jest trochę scen z filmu, ujęć z planu, nieco gadaniny Rodrigueza, ogólnie dość ciekawa rzecz. We wpisie znajdziecie również pierwszy plakat, w dość mizernej jakości, ale zawsze.

Trochę śmiesznie wygląda predator z fragmentu 1:02. Ma jakąś zupełnie skopaną głowę, albo mi się wydaje. Mimo to, reszta fragmentów prezentuje się dosyć ciekawie, widać że chciano zachować *Predators *w klimatach pierwszej części, z niezapomnianym Arnoldem.

Dla przypomnienia, fabuła ma koncentrować się na grupie najbardziej niebezpiecznych zabójców, jakich można znaleźć na Ziemi. Ci zwyrodnialcy zostają uprowadzeni na obcą planetę, gdzie Predatorzy będą urządzać sobie polowania na nich, w ramach narodowego sportu. Film ma być bezpośrednim sequelem do pierwszej części, ignorując wszystko to, co powstało później. Twórcy chcą nakręcić obraz mroczny, szorstki i krwisty, zdecydowanie w kategorii R. Prawdopodobnie Predators będzie bardziej horrorem, niż czymś z pogranicza thrillera i akcji, jak to miało miejsce w przypadku AVP. Czekam niecierpliwie.

Reżyserem jest Nimrod Antal, natomiast producentem Robert Rodriguez. W rolach głównych Adrien Brody, Laurence Fishburne, Topher Grace i Danny Trejo. Premiera w Polsce 9. lipca 2010.

I jeszcze obiecany plakat:

źródło: Cinema Blend, YouTube

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)