Premiera 007 Quantum of Solace opóźniona

Premiera 007 Quantum of Solace opóźniona

Piotr Guszkowski
22.08.2008 13:00

Premierowych zawirowań ciąg dalszy. Wygląda na to, że Warner Bros. swoją decyzją o zmianie daty wprowadzenia do amerykańskich kin swojego filmu Harry Potter i Książę Półkrwi spowodowali nie lada zamieszanie. Okazuje się bowiem, że Columbia Pictures i Metro-Goldwyn-Mayer Pictures postanowili o tydzień opóźnić premierę 007 Quantum of Solace.

spowodowali nie lada zamieszanie. Okazuje się bowiem, że Columbia Pictures i Metro-Goldwyn-Mayer Pictures postanowili o tydzień opóźnić premierę 007 Quantum of Solace.

007 Quantum of Solace pojawi się zatem w amerykańskich kinach nie 7 a 14 listopada. Wydaje się, że duży wpływ na taką decyzję miało zniknięcie z listopadowych planów superprodukcji Warner Bros. Przesunięcie premiery daje szansę nowemu filmowi o Jamesie Bondzie zaatakować tuż przed Świętem Dziękczynienia. Perspektywa jest więc niezła, bo dobrze wiemy, jak długie weekendy służą takim produkcjom.

Nie zmieni się natomiast data światowej premiery *007 Quantum of Solace *(31 października), a co za tym idzie ? pewnie także polskiej (7 listopada). Wygląda więc na to, że obejrzymy nowego Bonda przed Amerykanami?

Foto: UIP

Źródło: ComingSoon.net

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)