Prison Break - Skazany na śmierć: nowe screenshoty

Prison Break - Skazany na śmierć: nowe screenshoty11.03.2010 19:37
Prison Break - Skazany na śmierć: nowe screenshoty
Henryk Tur

Z pewnością wielu spośród naszych czytelników śledziło z zapartym tchem serial Prison Break - Skazany na śmierć. Dziś ogłoszono oficjalnie, że data premiery gry inspirowanej tym tytułem nastąpi 30 marca, a więc już za niecałe trzy tygodnie. Aby umilić oczekiwanie, producent Prison Break, czyli firma Zootfly, udostępniła dziś galerię screenów z gry.

Z pewnością wielu spośród naszych czytelników śledziło z zapartym tchem serial *Prison Break - Skazany na śmierć. *Dziś ogłoszono oficjalnie, że data premiery gry inspirowanej tym tytułem nastąpi 30 marca, a więc już za niecałe trzy tygodnie. Aby umilić oczekiwanie, producent Prison Break, czyli firma Zootfly, udostępniła dziś galerię screenów z gry.

Galeria Prison Break: Conspiracy ukazuje nam między innymi takie miejsca jak więzienny spacerniak, a także sceny, w których Tom Paxton (prowadzony przez nas bohater) kryje się w mroku przed oczyma strażników. Czyżby inspiracje Samem Fisherem?

396100552582648794

Nadto ogłoszono oficjalne ceny gry Prison Break: Conspiracy. Jeśli chcesz pograć w produkt Zootfly na PC, musisz wyłożyć 39,99 USD. Jeśli chcesz pograć w Skazanego na śmierć na Xbox 360 czy Playstation 3, cena jest większa o 10 zielonych, czyli wynosi 49,99 $.

Źródło: joystiq.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)