Producent Max'a Payne'a zrealizuje film Duke Nukem?

Producent Max'a Payne'a zrealizuje film Duke Nukem?

Producent Max'a Payne'a zrealizuje film Duke Nukem?
Igor Chrustek
09.09.2008 15:06

Scott Faye będący producentem filmu o przygodach niezbyt grzecznego gliny, Maxa Payne'a, przymierza się do kolejnego filmu na podstawie gry wideo. Bardzo prawdopodobnie, że najsłynniejszy blondas doczeka się filmu o sobie. 3D Realms pracuje ze Scottem nad scenariuszem Duke Nukem The Movie. Najpewniej, jeśli produkcja ruszy pełną parą, doczekamy się filmu akcji na modłę Szklanej Pułapki 4.0.

Scott Faye będący producentem filmu o przygodach niezbyt grzecznego gliny, Maxa Payne'a, przymierza się do kolejnego filmu na podstawie gry wideo. Bardzo prawdopodobnie, że najsłynniejszy blondas doczeka się filmu o sobie. 3D Realms pracuje ze* Scottem* nad scenariuszem Duke Nukem The Movie. Najpewniej, jeśli produkcja ruszy pełną parą, doczekamy się filmu akcji na modłę Szklanej Pułapki 4.0.

W wywiadzie dla Kotaku Faye producent Max'a wyznał, że trwają prace nad przeniesieniem świata gry na srebrny ekran. Wolę już nie kręcić tego filmu, jeśli ma z tego powstać marna adaptacja gry - wyznaje Scott. W stu procentach zgadzam się z* Faye'm*, który najwyraźniej boi się podzielić losu Uwe Bolla. Czekamy na więcej informacji. Nie wiem jak Wy, ale ja wręcz nie mogę się doczekać momentu, gdy aktor, który zagra *Duke'a *powie: Eat shit and die!

Źródło: CVG

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)