Produkty Apple w domu Billa Gatesa zabronione!

Strona głównaProdukty Apple w domu Billa Gatesa zabronione!
02.03.2009 22:21
Produkty Apple w domu Billa Gatesa zabronione!
Igor Chrustek
Igor Chrustek

Wojna Microsoftu z Apple przedostała się również do domu państwa Gates'ów, Informuje nas magazyn Vouge. Tam właśnie pojawił się wywiad z żoną Billa, która opowiedziała nieco tej prywatnej stronie życia założyciela Microsoftu. Jak się okazuje, nawet członkowie rodziny mają nałożony szlaban na produkty jabłkowej firmy. Dzieciaki Billa nie mogą słuchać muzyki z iPoda, czy lansować się iPhonem!

Wojna Microsoftu z Apple przedostała się również do domu państwa* Gates'ów*, Informuje nas magazyn Vouge. Tam właśnie pojawił się wywiad z żoną Billa, która opowiedziała nieco tej prywatnej stronie życia założyciela Microsoftu. Jak się okazuje, nawet członkowie rodziny mają nałożony szlaban na produkty jabłkowej firmy. Dzieciaki Billa nie mogą słuchać muzyki z* iPoda*, czy lansować się iPhonem!

Temat wiadomości przypomina nieco treści z serwisów plotkarskich. Mimo to, dobitnie to świadczy o zaangażowaniu* Gatesa* w jak najlepszą pozycję MS na rynku. Precz z Apple - chce się krzyknąć! Zastanawiające jest również to, ile konsol posiadają pociechy Billa i jego żony. PlayStation3 obok Xboxa 360 w salonie domu Gates'ów? Impossible?

Źródło: Gizmodo

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)