Project: Independence Day [zwiastun]

Strona głównaProject: Independence Day [zwiastun]
30.09.2010 09:34
Skyline
Skyline
Ireneusz Podsobiński
Ireneusz Podsobiński

Poprzedni wpis o filmie Skyline nie bez powodu zatytułowałem, jak by to była druga część hitu Rolanda Emmericha - Dzień Niepodległości. Tym razem dodałem jeszcze jeden człon. Już Wam świta skąd on pochodzi? Jeśli nie, to obejrzyjcie drugi zwiastun, a na pewno zrozumiecie. Widowiskowa hybryda, feeria efektów specjalnych - blockbuster jak się patrzy.

Poprzedni wpis o filmie *Skyline *nie bez powodu zatytułowałem, jak by to była druga część hitu Rolanda Emmericha - Dzień Niepodległości. Tym razem dodałem jeszcze jeden człon. Już Wam świta skąd on pochodzi? Jeśli nie, to obejrzyjcie drugi zwiastun, a na pewno zrozumiecie. Widowiskowa hybryda, feeria efektów specjalnych - blockbuster jak się patrzy.

Fabuła: Grupa przyjaciół zostaje zbudzona w nocy przez niesamowite światło. Ludzie wychodzą ze swoich domów z zaciekawieniem, a później przepadają w powietrzu. Okazuje się, że pozaziemska siła porywa całą ludzką populację. Przyjaciele, jedni z niewielu ocalałych, muszą walczyć o przetrwanie, gdy świat wokół nich zanika.

Wersję HD znajdziecie TUTAJ.

Skyline wyreżyserowali bracia Strause (Obcy kontra Predator 2). W obsadzie znaleźli się Eric Balfour, David Zayas (Dexter), Donald Faison (Hoży doktorzy) i Neil Hopkins (Zagubieni). Światowa premiera zapowiedziana jest na 12 listopada 2010.

381058346738204394
Źródło zdjęć: © [źródło](http://niezlekino.pl/images/2010/09/skyline.jpg)

Foto: Impawards

Źródło: Trailer Addict

Udostępnij:
Komentarze (0)