Projekt Davida Finchera zbyt ryzykowny dla Paramount Pictures

Projekt Davida Finchera zbyt ryzykowny dla Paramount Pictures11.07.2008 11:00
Piotr Guszkowski

Nazwijmy rzecz po imieniu: Paramount Pictures stchórzyło! Władze studia doszły do wniosku, że angażowanie się w produkcję animowanego filmu dla dorosłych zatytułowanego Heavy Metal jest dla nich zbyt ryzykowne. W ten sposób David Fincher i spółka muszą szukać dla swojego smakowicie zapowiadającego się projektu nowego inwestora. Życzę powodzenia z całego serca.

Nazwijmy rzecz po imieniu: Paramount Pictures stchórzyło! Władze studia doszły do wniosku, że angażowanie się w produkcję animowanego filmu dla dorosłych zatytułowanego *Heavy Metal *jest dla nich zbyt ryzykowne. W ten sposób David Fincher i spółka muszą szukać dla swojego smakowicie zapowiadającego się projektu nowego inwestora. Życzę powodzenia z całego serca.

Dla tych, którzy o Heavy Metal słyszą po raz pierwszy, kilka słów wyjaśnienia. W marcu pojawiła się oficjalna informacja, że szykuje się produkcja, na którą złoży się dziesięć krótkich animacji z pogranicza fantasy, science-fiction i horroru inspirowanych ociekającymi seksem i przemocą komiksami publikowanymi w magazynie Heavy Metal (amerykańska wersja francuskiego Métal Hurlant).

Każdy segment miał wyreżyserować kto inny. Poza Davidem Fincherem w realizację Heavy Metal zaangażowali się m.in. Steve Niles (scenarzysta 30 dni nocy), Joe Haldeman (scenarzysta serialu Strefa mroku), Tim Miller (Rockfish) oraz Neal Asher. Teraz pozostaje mieć nadzieję, że twórcom poszczęści się w poszukiwaniu odważniejszego studia.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)