Promocja na montaż telewizora przedłużona

Promocja na montaż telewizora przedłużona10.02.2011 08:45
Blomedia poleca

We wrześniu wspominałem na TechSferze o promocji Panasonica pozwalającej na zawieszenie telewizora za zupełną darmochę. Teraz donoszę o jej przedłużeniu.

We wrześniu wspominałem na TechSferze o promocji Panasonica pozwalającej na zawieszenie telewizora za zupełną darmochę. Teraz donoszę o jej przedłużeniu.

Mowa tutaj o promocji "+instalacja". Klient dostaje wieszak ścienny, a instalacja jest przeprowadzana u niego w domu, w wybranym terminie. Oczywiście za darmochę. Promocja została przedłużona do 30 czerwca 2011, a od 1 lutego obejmuje także wybrane modele telewizorów LCD LED.

Promocja dotyczy następujących modeli telewizorów VIERA:

  • PDP 3D w rozmiarach od 42” do 65”,
  • PDP 2D w rozmiarach od 46” do 50”,
  • LCD LED w rozmiarach od 37” do 42”.

Telewizory muszą być zakupione na terenie Polski i pochodzić z dystrybucji polskiego oddziału Panasonic Marketing Europe. 30 dni po jego kupnie trzeba zarejestrować produkt na oficjalnej stronie producenta. Następnie wystarczy ustalić pasującą datę instalacji i po sprawie.

[cytat]Poza darmowym uchwytem i bezpłatną instalacją pracownicy serwisu Panasonic, na życzenie klienta mogą przeprowadzić szkolenie z funkcjonalności zakupionego telewizora. W przypadku telewizorów z platformą VIERA Cast, umożliwiającą dostęp do wybranych aplikacji internetowych, w tym popularnych serwisów iplex i ipla, serwis doradzi klientowi w kwestii podłączenia odbiornika do Internetu oraz przedstawi funkcjonalność aplikacji[/cytat]

– mówi Artur Sutuła, Kierownik Działu Serwisu w polskim oddziale firmy Panasonic Marketing Europe.

Źródło: TechSfera

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)