Przeglądarka internetowa na Xbox Live?

Przeglądarka internetowa na Xbox Live?
Mateusz Gajewski

30.09.2008 08:01

Przeglądając odświeżoną ostatnio stronę xbox.com, a dokładniej jej sekcję poświęconą Xbox Live Experience natrafiłem na ciekawą informację. Gdy wejdziemy na stronę mamy możliwość obejrzenia krótkiego filmiku, w którym Marc Whitten (GM Xbox Live), oraz John Shappert (vice prezydent zespołowy Xbox Live) opowiadają o nowych funkcjach dasha. W pewnym momencie zauważamy na ekranie opcję Browse.

Przeglądając odświeżoną ostatnio stronę xbox.com, a dokładniej jej sekcję poświęconą* Xbox Live Experience* natrafiłem na ciekawą informację. Gdy wejdziemy na stronę mamy możliwość obejrzenia krótkiego filmiku, w którym Marc Whitten (GM Xbox Live), oraz John Shappert (vice prezydent zespołowy Xbox Live) opowiadają o nowych funkcjach dasha. W pewnym momencie zauważamy na ekranie opcję Browse.

Pierwsze co mi przyszło na myśl, to przeglądanie historii rozegranych gier. Owszem, jest taka możliwość, tym bardziej, że już teraz ją mamy, w starym dashbordzie. Z drugiej strony jednak może się okazać, że opcja Browse tyczy się przeglądania stron www.

Choć do tej pory nikt nic o tym nie mówił, to trzeba przyznać, że możliwość pojawienia się przeglądarki Internet Explorer w dashbordzie Xboxa 360 istnieje. Wszakże mieliśmy już specjalną klawiaturę, którą podpinamy pod pada. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby takową przeglądarkę wszczepić w trzon Xboxa 360. Dodam więcej - informacja taka byłaby sporym pstryczkiem w nos dla konkurencji.

Źródło: xbox.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)