Przenośne odtwarzacze audio do 200 zł

Strona głównaPrzenośne odtwarzacze audio do 200 zł
24.06.2017 10:57
Przenośne odtwarzacze audio mogą mieć dodatkowe funkcje w postaci obsługi plików w formacie wideo
Przenośne odtwarzacze audio mogą mieć dodatkowe funkcje w postaci obsługi plików w formacie wideo
Źródło zdjęć: © iStock.com/monkeybusinessimages
Tomasz Karkuć
Tomasz Karkuć

W cenie poniżej 200 zł możemy kupić przenośny odtwarzacz audio, który będzie obsługiwał także niektóre formaty plików wideo. Urządzenia tej klasy to często odtwarzacze MP4, przy zakupie których warto zwracać uwagę na pojemność pamięci wewnętrznej, przekątną ekranu i funkcje dodatkowe, np. wbudowane radio.

Przenośny odtwarzacz audio Sencor SFP 5870BOR

Pojemność pamięci wewnętrznej odtwarzacza marki Sencor wynosi 8 GB
Źródło zdjęć: © sencor.pl
Pojemność pamięci wewnętrznej odtwarzacza marki Sencor wynosi 8 GB

Sencor SFP 5870BOR to wyjątkowo lekki przenośny odtwarzacz audio do 200 zł, który waży jedynie 25 gramów. Ogromną zaletą tego modelu jest także łączna pojemność pamięci wynosząca 40 GB – jednak ta wartość jest osiągalna pod warunkiem, że włożymy do odtwarzacza audio 32-gigową kartę micro SD. Pojemność samej pamięci wewnętrznej odtwarzacza marki Sencor wynosi natomiast 8 GB.

Ze względu na obsługę nie tylko plików w formacie audio, ale też wideo, urządzenie Sencor SFP 5870BOR można zaklasyfikować jako przenośny odtwarzacz MP4.

Przenośny odtwarzacz audio Intenso Video Scooter 3717464

Odtwarzacz MP4 marki Intenso ma całkiem wytrzymałą baterię, która gwarantuje jego ciągłą pracę przez 8 godzin
Źródło zdjęć: © zadowolenie.pl
Odtwarzacz MP4 marki Intenso ma całkiem wytrzymałą baterię, która gwarantuje jego ciągłą pracę przez 8 godzin

Jeśli szukamy taniego przenośnego odtwarzacza audio do 200 zł, warto rozważyć zakup modelu Intenso Video Scooter 3717464. Jak na urządzenie tej klasy, odtwarzacz MP4 marki Intenso ma całkiem wytrzymałą baterię, która gwarantuje jego ciągłą pracę przez 8 godzin. Urządzenie zostało też wyposażone w dyktafon i kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,8 cala (4,57 cm). Ten przenośny odtwarzacz audio pozwala nie tylko na słuchanie muzyki, ale również na przeglądanie zdjęć zapisanych w formacie JPEG oraz oglądanie filmów z rozszerzeniem AVI.

Przenośny odtwarzacz audio Lenco Podo 153

Pamięć wewnętrzną przenośnego odtwarzacza  Lenco Podo 153 można rozszerzyć o zewnętrzną kartę micro SD o maksymalnej pojemności 32 GB
Źródło zdjęć: © zadowolenie.pl
Pamięć wewnętrzną przenośnego odtwarzacza Lenco Podo 153 można rozszerzyć o zewnętrzną kartę micro SD o maksymalnej pojemności 32 GB

Lenco Podo 153 jest niewielkim przenośnym odtwarzaczem audio do 200 zł, którego przedni panel ma wymiary 8,3 na 4 cm. Ten odtwarzacz MP4 jest też niezwykle cienki – jego głębokość wynosi zaledwie 9 mm! Pamięć wewnętrzna przenośnego odtwarzacza Lenco Podo 153 ma pojemność 4 GB, jednak można ją rozszerzyć o zewnętrzną kartę micro SD o maksymalnej pojemności 32 GB.

Przenośny odtwarzacz audio marki Lenco charakteryzuje się też nowoczesnym designem. Na szczególną uwagę zasługuje kolorystyka tego urządzenia – matowy, czarny kolor obudowy został bowiem rozjaśniony efektownymi limonkowymi krawędziami. Lenco Podo 153 to ponadto doskonały przenośny odtwarzacz audio do biegania, który zmierzy dystans, jaki pokonaliśmy, a także tempo, kalorie czy czas.

Przenośny odtwarzacz audio Philips GoGEAR Vibe SA4VBE04

W radiu odtwarzacza marki Philips możemy zapisać nawet 30 programów nadających w częstotliwości FM
Źródło zdjęć: © philips.com
W radiu odtwarzacza marki Philips możemy zapisać nawet 30 programów nadających w częstotliwości FM

Model Philips GoGEAR Vibe SA4VBE04 zdecydowanie można by określić jako przenośny odtwarzacz audio do 200 zł z wytrzymałą baterią. Pojemność baterii zainstalowanej w tym urządzeniu wynosi 290 mAh, co zapewnia 20-godzinne słuchanie muzyki lub 4 godziny oglądania filmów.

Odtwarzacz Philipsa z linii GoGear posiada także wbudowane radio, które przyda się np. w przypadku, gdy znudzi się już nam muzyczna kolekcja. W radio będącym częścią tego odtwarzacza MP4 możemy zapisać nawet 30 programów nadających w częstotliwości FM. Philips GoGEAR Vibe oferuje nie tylko słuchanie muzyki i oglądanie filmów, ale też wyświetlanie zdjęć w formatach BMP i JPEG.

Przenośny odtwarzacz audio Transcend TS8GMP710W

Odtwarzacz Transcend TS8GMP710W obsługuje pliki wideo w formatach AMV i AVI
Źródło zdjęć: © transcendinfo.com
Odtwarzacz Transcend TS8GMP710W obsługuje pliki wideo w formatach AMV i AVI

Transcend TS8GMP710W to przenośny odtwarzacz audio do 200 zł z dużym wyświetlaczem, którego przekątna ma nieco ponad 5 centymetrów (2 cali). Ponadto jest to odtwarzacz MP4, który ma 8 GB miejsca na muzykę, filmy i zdjęcia. Jeśli chodzi o filmy, odtwarzacz Transcend TS8GMP710W obsługuje pliki w formatach AMV i AVI. Ponadto urządzenie firmy Transcend zostało wyposażone we wbudowane radio i dyktafon, który zapisuje dźwięk w rozszerzeniu PCM.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)