Telefon nosimy ze sobą praktycznie przez cały czas i nie służy nam tylko do tego, by być w kontakcie ze znajomymi. Na smartfonie możemy oglądać filmy, słuchać muzyki czy audiobooków i być na bieżąco z tym, co dzieje się w mediach społecznościowych. Jeśli mielibyśmy wskazać jakiś mankament swojego sprzętu, to zapewne większość z nas zwróciłaby uwagę na zbyt ciche głośniki. Na szczęście jest na to sposób.

bESTKGBh

Poniżej przedstawiamy kilka przenośnych głośników bluetooth, które przydadzą się każdemu. Ich wybór i ceny są bardzo różnorodne, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie. Być może szukasz prezentu świątecznego dla bliskiej osoby? W takim razie głośnik sprawdzi się w tej roli idealnie.

Do domu i w plener

Codzienne obowiązki wykonuje się o wiele przyjemniej, jeśli upływają one w rytmie muzyki. Zapewne znajdą się osoby, które nie wyobrażają sobie gotowania lub sprzątania bez ulubionej piosenki w tle. Radiomagnetofon, który jest nieodłącznym elementem wystroju prawie każdej kuchni ma oczywiście swoje zalety, jednak cały czas musisz pamiętać o zmianie płyty, lub musisz pogodzić się z losowością stacji radiowych.

bESTKGBj

Tymczasem mając do dyspozycji głośnik bluetooth cała baza muzyczna jest na wyciągnięcie ręki. Aplikacje, które ściągniesz na telefon lub tablet pozwolą ci skomponować listę odtwarzania składającą się z twoich ulubionych hitów. Masz przy tym pełną elastyczność, w każdej chwili możesz przecież wyrzucać lub dodawać utwory do twojej listy bez potrzeby płyty.

Radio i odtwarzacz

Jeśli natomiast zatęsknisz za ulubionymi audycjami radiowymi lub chcesz posłuchać najświeższych informacji, nic nie stoi na przeszkodzie, by przełączyć się na radio za pośrednictwem aplikacji w telefonie lub bezpośrednio z głośników. Większość z nich posiada taką funkcję. Jeśli więc znasz kogoś, kto nie wyobraża sobie spędzania wolnego czasu bez radia – przykładem mogą być kierowcy – to sprezentuj mu taki gadżet, dzięki któremu będzie miał do niego dostęp nie tylko w samochodzie.

Dodatkową zaletą przenośnych głośników jest wytrzymały akumulator, który pozwala na nieprzerwane działanie przez kilka lub kilkanaście godzin. Od teraz na każdej imprezie w terenie będziecie mogli słuchać ulubionych kawałków przez cały wieczór, a nawet do rana.

bESTKGBp

Ciesz się nią w każdym miejscu

Stały dostęp do internetu w niektórych miejscach publicznych pozwoli ci cieszyć się muzyką tam gdzie chcesz i kiedy chcesz. Jedynym warunkiem jest posiadanie urządzenia z bluetooth. Głośniki mają spory zasięg, więc możesz korzystać z telefonu nawet kilka metrów od źródła dźwięku. Jeśli twój smartfon uległ awarii i funkcja ta nie działa, zawsze możesz połączyć się z urządzeniem przy pomocy kabla AUX.

Głośnik bluetooth to doskonała alternatywa dla starych radiomagnetofonów. Ich możliwości są o wiele większe. Takie urządzenie jest o wiele bardziej wytrzymałe i jednocześnie kompaktowe. Możesz je z powodzeniem włożyć do torby, plecaka czy nawet wsunąć do kieszeni kurtki. Ze zwyczajnym magnetofonem to byłoby niemożliwe.

Komentarze (0)
bESTKGCf