Desktrukcyjny wpływ przeszłości [zwiastun]

Desktrukcyjny wpływ przeszłości [zwiastun]21.01.2011 15:12
Desktrukcyjny wpływ przeszłości [zwiastun]
Michał Nowak

Właśnie zadebiutował całkiem dobry (choć nie powalający) zwiastun filmu The Son of No One. Z zamierzenia będzie to mroczny thriller z prawdziwie gwiazdorską obsadą, dlatego też chciałbym, żeby ten film się jednak udał. Ale czy zdoła się wybić ponad przeciętność z takim reżyserem na stołku? Przekonamy się niedługo.

Właśnie zadebiutował całkiem dobry (choć nie powalający) zwiastun filmu* The Son of No One*. Z zamierzenia będzie to mroczny thriller z prawdziwie gwiazdorską obsadą, dlatego też chciałbym, żeby ten film się jednak udał. Ale czy zdoła się wybić ponad przeciętność z takim reżyserem na stołku? Przekonamy się niedługo.

Fabuła: Młody policjant zostaje przydzielony do patrolowania dzielnicy w Queens, w której niegdyś się wychował. Mężczyzna ciężko pracuje, żeby zapewnić byt swojej rodzinie, jednak sekrety skrywane z przeszłości zaczną go wkrótce prześladować, by zniszczyć mu życie i karierę.

The Son of No One wyreżyserował na podstawie własnego scenariusza Dito Montiel (Fighting). W filmie występują Channing Tatum, Ray Liotta, Katie Holmes, Tracy Morgan oraz Al Pacino i Juliette Binoche. Premiera nastąpi 28 stycznia 2011 na Sundance Film Festival.

392186905149976541

foto: Impawards

Źródło: MTV Movies Blog

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Wstrząs [zwiastun]
Wstrząs [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Dillinger [zwiastun]
Dillinger [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Mściciele [zwiastun]
Mściciele [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Nędznie [zwiastun]
Nędznie [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Komentarze (0)