Przetworzony, słoneczny Casio

Przetworzony, słoneczny Casio
Katarzyna Kieś

29.05.2009 23:21, aktual.: 14.03.2022 12:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Coś ostatnio na Ekoblogii zrobiło się imprezowo, konkursowo i eventowo. Dziś dla odmiany trochę policzymy. Na ECO- Casio. Nie zaszkodzi ani środowisku naturalnemu, ani użytkownikom. Liczenie w dodatku macie za free i z 24 miesięczną gwarancją na urządzenie.

Coś ostatnio na Ekoblogii zrobiło się imprezowo, konkursowo i eventowo. Dziś dla odmiany trochę policzymy. Na ECO- Casio. Nie zaszkodzi ani środowisku naturalnemu, ani użytkownikom. Liczenie w dodatku macie za* free i *z 24 miesięczną gwarancją na urządzenie.

Oczywiście dopiero po zakupie jednego z ekologicznych kalkulatorów Casio, na który wydacie - zależnie od modelu: od 60 - 120 zł. Bo ECO Casio to seria, w skład której wchodzą modele: DF-120ECO, JF-120ECO, MS-88ECO (biurowe) oraz SL-305ECO (kieszonka)- dla każdego coś odpowiedzniego.

Każdy kalkulator z serii ECO ma dwie niewątpliwe zalety:

  • szalenie funkcjonalną klawiaturę w wyraźnymi klawiszami, które zaprojektowano tak, by naciskało się dokładnie ten pożądany, a nie "przy okazji" sąsiadujące;

*same urządzenia, ich opakowania oraz dołączona do nich dokumentacja wykonane są z surowców  pochodzących z odzysku;

*kalkulatory zasilane są energią słońca (dlatego liczenie macie za darmo), a wbudowane baterie słoneczne nie zawierają szkodliwej rtęci.

Seria ECO Casio jest ukłonem w stronę tych, dla których ekologia jest na tyle ważna, że chcą korzystać z produktów autentycznie przyjaznych środowisku naturalnemu.

Moj pierwszy kalkulator na baterie słoneczne, kupiony x lat temu, był nie lada gadżetem na uczelni. Cienki, kieszonkowy. Przerwał niejeden egzamin. Szkoda, że zjadł mi go pies... :-(

Gdybym dzisiaj miała wybierać elektroniczne liczydło, pewnie kupiłabym któryś z szykownych modeli ECO Casio. Podoba mi się ta seria.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)