Przybyli z nieba [zwiastun]

Przybyli z nieba [zwiastun]
12.01.2011 08:17
Przybyli z nieba [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Ireneusz Podsobiński

W sieci zadebiutował kolejny imponujący zwiastun filmu Inwazja: bitwa o Los Angeles. Gdyby nie osoba reżysera, która nakazuje mi być odrobinę sceptycznym, stawiałbym, że będzie to blockbuster roku. Co więcej, polska premiera został przesunięta o dwa tygodnie wcześniej. Prawda, że miło tak zacząć dzień od dobrych wiadomości?

W sieci zadebiutował kolejny imponujący zwiastun filmu *Inwazja: bitwa o Los Angeles. *Gdyby nie osoba reżysera, która nakazuje mi być odrobinę sceptycznym, stawiałbym, że będzie to blockbuster roku. Co więcej, polska premiera został przesunięta o dwa tygodnie wcześniej. Prawda, że miło tak zacząć dzień od dobrych wiadomości?

Wersję HD znajdziecie TUTAJ.

Fabuła: Przez lata uzbierało się sporo udokumentowanych dowodów na odwiedziny obcych – w Buenos Aires, Seulu, Francji, Niemczech, Chinach. W 2011 obcy nie pojawiają się już znienacka i na chwilę – zaczyna się inwazja. Gdy wszyscy są świadkami upadku największych światowych miast, Los Angeles jest ostatnim bastionem ludzkości.

Inwazja: bitwa o Los Angeles wyreżyserował Jonathan Liebesman (Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek). W rolach głównych występują Aaron Eckhart, Michelle Rodriguez i Bridget Moynahan. Polska premiera nastąpi 18 marca 2011.

392188690078052317

Foto: Impawards

Źródło: Trailer Addict

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)