PS3 Slim pojawi się na wiosnę przyszłego roku?

PS3 Slim pojawi się na wiosnę przyszłego roku?18.12.2008 00:48
PS3 Slim pojawi się na wiosnę przyszłego roku?
Igor Chrustek

Podczas, gdy większość ludzi odlicza dni do Sylwestra, tak fanboje Sony zaczynają niecierpliwie oczekiwać wypuszczenia na rynek odchudzonej wersji PlayStation3. Popularny serwis Sarcasticgamer zdobył informację, która ucieszy narzekających na pokaźne rozmiary chlebaka. Według źródła - specjalisty od PR firmy Sony - odchudzona wersja PS3 ukaże się jeszcze przed Wielkanocą '09.

Podczas, gdy większość ludzi odlicza dni do* Sylwestra*, tak fanboje Sony zaczynają niecierpliwie oczekiwać wypuszczenia na rynek odchudzonej wersji PlayStation3. Popularny serwis *Sarcasticgamer *zdobył informację, która ucieszy narzekających na pokaźne rozmiary chlebaka. Według źródła - specjalisty od PR firmy Sony - odchudzona wersja* PS3* ukaże się jeszcze przed Wielkanocą '09.

Samo SCEE zdecydowało się nie komentować tej pogłoski. Jeśli wierzyć pracownikowi Sony, Roomahowi, firma przymierza się do produkcji *miniaturowej *konsoli PS3. Znana jest nawet orientacyjna cena Slima - 200-300 funtów za platformę, w zależności od pojemności dysku twardego. W tym samym czasie, co rzekomy termin premiery konsoli normalna wersja PlayStation3 potanieje. Przypadek, czy prowokacja?

Źródło: SarcasticGamer

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)