Punisher ukarze posiadaczy PlayStation 3

Punisher ukarze posiadaczy PlayStation 328.06.2009 12:12
punisher
punisher
Michał Kowal

O Punisher: No Mercy zdarzyło mi się już pisać. W skrócie jest to tytuł, w którym wcielimy się w Franka Castle i po raz kolejny wyruszymy mścić się za śmierć rodziny w imię zasady, o której kiedyś śpiewał Kazik: Nie ma litości dla * (tych i tamtych). Gra zmierza tylko na PSN (premiera już 2 lipca). Zobaczcie najnowszy trailer.

O Punisher: No Mercy zdarzyło mi się już pisać. W skrócie jest to tytuł, w którym wcielimy się w Franka Castle i po raz kolejny wyruszymy mścić się za śmierć rodziny w imię zasady, o której kiedyś śpiewał Kazik: *Nie ma litości dla (tych i tamtych). Gra zmierza tylko na PSN (premiera już 2 lipca). Zobaczcie najnowszy trailer.

[swf]http://www.gametrailers.com/remote_wrap.php?mid=52070[/swf]

Wygląda to słabo...

Ale zanim ruszycie ukarać twórców gry (Zen Studios) poczekajcie na premierę. Punisher: No Mercy ma być tytułem przeznaczonym głównie do zmagań sieciowych (chociaż będzie też single player) i na tym polu może pokazać swoje pazurki. Do wyboru będzie osiem znanych z komiksów postaci. Każda z nich ma posiadać indywidualne umiejętności. Walkę toczyć będziemy na specjalnych arenach.

Wielki hit się raczej nie szykuje, ale za 9,99 $ (około 32 zł) trochę będzie można sobie postrzelać.

Źródło: gametrailers

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)