Quebonafide promuje swoją trasę za pomocą… Windowsa 95. Tak jakby

Quebonafide promuje swoją trasę za pomocą… Windowsa 95. Tak jakby21.02.2020 13:39
Quebonafide promuje swoją trasę za pomocą… Windowsa 95. Tak jakby
Adam Bednarek

Quebonafide postanowił wrócić do dawnych czasów nie tylko za sprawą swojego wizerunku. O nadchodzącej trasie rapera dowiemy się na platformie udającej Windowsa 95.

Tatuaże na całym ciele, łącznie z szyją i twarzą, kolorowe włosy - Quebonafide już tak nie wygląda. Nowy wizerunek rapera nawiązuje do młodzieńczych czasów artysty. Przemiana ma zapewne związek z nadchodzącą płytą. Nawet jeżeli to ruch marketingowy, to dzięki tej akcji doczekaliśmy się jeszcze jednego powrotu do przeszłości.

Strona z informacjami na temat trasy koncertowej udaje… Windows 95. Na pulpicie zamieszczono plik o nazwie "Koncerty", gdzie znajdziemy miasta i szczegóły związane ze sprzedażą.

381460391328555932

W Dokumentach, jak sama nazwa wskazuje, ukryto takie formalności jak FAQ czy regulamin. Do kosza wrzucono link prowadzący do aplikacji sprzedającej bilety na wydarzenia. Jest nawet Saper i Paint - popularne programy pełnią taką samą funkcję, jak w klasycznym Windowsie 95. Możemy zagrać i porysować.

Pomysł jest naprawdę ciekawy i przede wszystkim spójny z całą zmianą wizerunku Quebonafide. To kolejna oryginalna akcja w polskim raperskim środowisku. Przypomnijmy, że do płyty grupy PRO8L3M dołączano… antysmogową maskę.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)