Quebonafide promuje swoją trasę za pomocą… Windowsa 95. Tak jakby

Quebonafide promuje swoją trasę za pomocą… Windowsa 95. Tak jakby

Quebonafide promuje swoją trasę za pomocą… Windowsa 95. Tak jakby
Adam Bednarek
21.02.2020 13:39, aktualizacja: 21.02.2020 18:54

Quebonafide postanowił wrócić do dawnych czasów nie tylko za sprawą swojego wizerunku. O nadchodzącej trasie rapera dowiemy się na platformie udającej Windowsa 95.

Tatuaże na całym ciele, łącznie z szyją i twarzą, kolorowe włosy - Quebonafide już tak nie wygląda. Nowy wizerunek rapera nawiązuje do młodzieńczych czasów artysty. Przemiana ma zapewne związek z nadchodzącą płytą. Nawet jeżeli to ruch marketingowy, to dzięki tej akcji doczekaliśmy się jeszcze jednego powrotu do przeszłości.

Strona z informacjami na temat trasy koncertowej udaje… Windows 95. Na pulpicie zamieszczono plik o nazwie "Koncerty", gdzie znajdziemy miasta i szczegóły związane ze sprzedażą.

Obraz

W Dokumentach, jak sama nazwa wskazuje, ukryto takie formalności jak FAQ czy regulamin. Do kosza wrzucono link prowadzący do aplikacji sprzedającej bilety na wydarzenia. Jest nawet Saper i Paint - popularne programy pełnią taką samą funkcję, jak w klasycznym Windowsie 95. Możemy zagrać i porysować.

Pomysł jest naprawdę ciekawy i przede wszystkim spójny z całą zmianą wizerunku Quebonafide. To kolejna oryginalna akcja w polskim raperskim środowisku. Przypomnijmy, że do płyty grupy PRO8L3M dołączano… antysmogową maskę.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)