Raperzy, Madden i partyjka warta 100 000 dolarów

Raperzy, Madden i partyjka warta 100 000 dolarów07.09.2008 11:59
Raperzy, Madden i partyjka warta 100 000 dolarów
Igor Chrustek

Czego to znani i lubiani nie zrobią dla rozgłosu. Miłośnicy hip-hopu powinni kojarzyć dwóch gangsta chłopców z dzielni. Mowa o raperach: The Game i Bow Wow. Chłopaki mają dość rasowania swoich autek, kupowania nowych posesji, imprez i koncertowania. Zamiast tego postanowili wziąć udział w niecodziennym pojedynku. Serwis Konsole Kingz zaprosił raperów, by ci stoczyli pojedynek w grze Madden NFL. The Game zmiażdżył Bow Wow'a.

Czego to znani i lubiani nie zrobią dla rozgłosu. Miłośnicy hip-hopu powinni kojarzyć dwóch gangsta chłopców z dzielni. Mowa o raperach: The Game i Bow Wow. Chłopaki mają dość rasowania swoich autek, kupowania nowych posesji, imprez i koncertowania. Zamiast tego postanowili wziąć udział w niecodziennym pojedynku. Serwis Konsole Kingz zaprosił raperów, by ci stoczyli pojedynek w grze Madden NFL. The Game zmiażdżył* Bow Wow'a*.

55-23 - wynik mówi sam za siebie. Dumny z siebie *The Game *odebrał nagrodę - sto tysięcy dolarów. Po czymś takim nasuwa się jeden wniosek: można żyć z gier. Trzeba być w tym dobrym i przy okazji należy mieć bardzo znane nazwisko. Zdjęcia z pojedynku obejrzycie pod tym adresem. Kto następny? 2Pac?

Źródło: Konsole Kingz

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)