Rare chce "odpocząć" od serii Viva Pinata

Rare chce "odpocząć" od serii Viva Pinata

Rare chce "odpocząć" od serii Viva Pinata
Igor Chrustek
30.08.2008 17:20

Justin Cook z pewnością nie kupi swemu dziecku na urodziny kolorowej pinaty z cukierkami w środku. Dlaczego? Jest on odpowiedzialny za dodatek do gry Viva Pinata zatytułowany: Trouble in Paradise. Zmęczony ciągłymi pracami nad wesołą grą skierowaną głównie do młodszych graczy, stwierdził, że Rare musi odpocząć od tej serii. Decyzja zapadnie ostatecznie po wydaniu gry na DS'a i 360'tke. Cook stwierdził, że całe studio ma ochotę popracować nad innym, całkiem nowym projektem. Decyzja zatem wydaje się całkiem logiczna.

Justin Cook z pewnością nie kupi swemu dziecku na urodziny kolorowej pinaty z cukierkami w środku. Dlaczego? Jest on odpowiedzialny za dodatek do gry* Viva Pinata* zatytułowany: Trouble in Paradise. Zmęczony ciągłymi pracami nad wesołą grą skierowaną głównie do młodszych graczy, stwierdził, że Rare musi odpocząć od tej serii. Decyzja zapadnie ostatecznie po wydaniu gry na DS'a i 360'tke. Cook stwierdził, że całe studio ma ochotę popracować nad innym, całkiem nowym projektem. Decyzja zatem wydaje się całkiem logiczna.

Rare spotkało się z naciskiem ze strony Microsoftu, który nie da tak łatwo zabić kury znoszącej złote jajka. Według nich, sytuacja może wkrótce się zmienić. Czyżby pracownikom* Rare* zaczęto grozić zwolnieniami? Po tym zamieszaniu możemy spodziewać się, że* Rare* nie pójdzie na ustępstwa i zakończy swoją przygodę ze światem Pinat po wydaniu drugiej części.

Źródło: CVG

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)