[Rec] 2 na krwawym finiszu [zwiastun]

rec2
rec2
Ireneusz Podsobiński

05.09.2009 12:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Premiera 2 już za 10 dni, więc przyszła pora na finalny zwiastun. I co tu pisać, skoro wszystko jest jasne jak amen w pacierzu. Oddział specjalny jest? Jest. Kamera jest? Jest. Zombie są? Są. Krew jest? Jest. Piski, krzyki i ryki są? Są. Innymi słowy czeka nas zapewne bezkompromisowa jazda bez trzymanki, wśród tłumu rozwrzeszczanych nieumarłych, przy towarzystwie roztrzęsionej kamery. Nie wiem jak Wy, ale ja czekam z niecierpliwością.

Premiera [Rec] 2 już za 10 dni, więc przyszła pora na finalny zwiastun. I co tu pisać, skoro wszystko jest jasne jak amen w pacierzu. Oddział specjalny jest? Jest. Kamera jest? Jest. Zombie są? Są. Krew jest? Jest. Piski, krzyki i ryki są? Są. Innymi słowy czeka nas zapewne bezkompromisowa jazda bez trzymanki, wśród tłumu rozwrzeszczanych nieumarłych, przy towarzystwie roztrzęsionej kamery. Nie wiem jak Wy, ale ja czekam z niecierpliwością.

Fabuła [REC] 2 jest pokazana tym razem z perspektywy oficera medycznego i oddziału SWAT, którzy zostają wysłani do poddanej kwarantannie kamienicy. To, co tam spotkają, przechodzi ich najśmielsze oczekiwania.

Film ponownie wyreżyserowali twórcy części pierwszej, czyli Jaume Balaguero i Paco Plaza. Obsady nie ma co wymieniać, bo i tak dla wszystkich są to osoby nieznane. Na IMDb widnieje jednak cały czas Manuela Velasco, co pozwala snuć domysły - czy reporterka z pierwszej części powróci jako zombie, czy przeżyła spotkanie z czymś z mieszkania na poddaszu? Premiera planowana jest na 15 września 2009 na festiwalu w Toronto. Do kinowej dystrybucji film trafi 9 października w Hiszpanii.

[Rec]2
[Rec]2

Foto: Filmweb

Źródło: Twitch

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)