[REC]2 teaser - więcej zombie, więcej krwi!!!

[REC]2 teaser - więcej zombie, więcej krwi!!!04.06.2009 08:00
rec2
rec2
Paweł Kański

Nie wiem jak Wy to odbierzecie, ale ja jestem bardzo, bardzo zadowolony! W sieci znalazł się teaser do kontynuacji  jednego z lepszych europejskich horrorów ostatnich lat. Chodzi o 2 - mówcie co chcecie, ale zapowiada on prawdziwe szaleństwo !!!

Nie wiem jak Wy to odbierzecie, ale ja jestem bardzo, bardzo zadowolony! W sieci znalazł się teaser do kontynuacji  jednego z lepszych europejskich horrorów ostatnich lat. Chodzi o [REC]2 - mówcie co chcecie, ale zapowiada on prawdziwe szaleństwo !!!

Po pierwsze, nie oglądajcie go jeśli jesteście sami w ciemnym pokoju. Po drugie wygońcie z pokoju dzieci. Po trzecie, dla wzmocnienia efektu zróbcie trochę głośniej...

[REC] 2 - Teaser Trailer #2 - www.rec2lapelicula.com

No i jak Wam się podobało? Ja jestem naprawdę zachwycony. Wprawdzie film jak się domyślam nie będzie w żaden sposób nowatorski, na pewno nie zaskoczy podejściem do tematu, ale co tam! Ważne żeby była krew, wnętrzności, zombie i dzikie, szkaradne potwory gotowe wbić się biednym bohaterom w ich nabrzmiałe od krwi tętnice! Gwoli ścisłości: film wyreżyseruje duet odpowiedzialny za pierwszą część - Jaume Balagueró oraz Paco Plaza. Panowie, jestem zachwycony i chcę więcej!!!

Źródło: firstshowing.net

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)