[REC] zaczyna straszyć po raz drugi

[REC] zaczyna straszyć po raz drugi

[REC] zaczyna straszyć po raz drugi
Ireneusz Podsobiński
20.02.2009 14:00

Hiszpański narobił zamieszenia wśród horroromaniaków. Głosy na temat filmu są różne, z przeważającą ilością tych pozytywnych, ale na pewno nie pozostawia on nikogo obojętnym. No bo czy można przejść obojętnie obok czegoś, co jeszcze przed oficjalną premierą zostało wykupione przez Amerykanów w celu stworzenia remake'u (Kwarantanna)? Tymczasem miłośnicy oryginału mogą zacząć zacierać rączki. Właśnie ukazał się pierwszy oficjalny zwiastun 2!

Hiszpański [REC] narobił zamieszenia wśród horroromaniaków. Głosy na temat filmu są różne, z przeważającą ilością tych pozytywnych, ale na pewno nie pozostawia on nikogo obojętnym. No bo czy można przejść obojętnie obok czegoś, co jeszcze przed oficjalną premierą zostało wykupione przez Amerykanów w celu stworzenia remake'u (Kwarantanna)? Tymczasem miłośnicy oryginału mogą zacząć zacierać rączki. Właśnie ukazał się pierwszy oficjalny zwiastun [REC]2!

[REC] 2 - Teaser Trailer - www.rec2lapelicula.com

Jak to teaser, niewiele nam zdradza, ale klimat ma bardzo "przyjemny". Za produkcję odpowiedzialni są twórcy oryginału, Jaume Balagueró i Paco Plaza. Na razie nie wiadomo nic na temat fabuły. Czy będzie ukazywała wejście oddziału policyjnego do zainfekowanej kamienicy, jak sugeruje zwiastun? Nie wiadomo. O wszystkim będę Was na bieżąco informował.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)