Recuva 1.25.409 - jeszcze szybsza i stabilniejsza

Strona głównaRecuva 1.25.409 - jeszcze szybsza i stabilniejsza
23.03.2009 09:00
recuva
recuva
Kamil Ciuksa
Kamil Ciuksa

Piriform - znany producent darmowych programów takich jak CCleaner, Defraggler wydał zaktualizowaną wersję również darmowej aplikacji do odzyskiwania danych o nazwie Recuva 1.25.409. Aplikacja firmy Piriform potrafi odzyskać pliki które “przypadkowo” zostały usunięte z dysku.

  • znany producent darmowych programów takich jak CCleaner, Defraggler wydał zaktualizowaną wersję również darmowej aplikacji do odzyskiwania danych o nazwie Recuva 1.25.409. Aplikacja firmy Piriform potrafi odzyskać pliki które “przypadkowo” zostały usunięte z dysku.

W wersji 1.25.409 deweloperzy usprawnili działanie modułu odzyskującego pliki z iPodów, w poprzednich edycjach przywrócone ścieżki dźwiękowe nie posiadały prawidłowych nazw. Interfejs użytkownika działa już o wiele stabilniej, drobne problemy z UI które występowały podczas odzyskiwania dużych plików zostały wyeliminowane. Czy ktoś jeszcze używa dyskietek i starszych systemów operacyjnych Microsoftu? W nowej wersji Recuvy usprawniono działanie i współpracę programu ze starszymi wersjami systemów operacyjnych i dyskietek. Poprawiono również kilka mniej znaczących błędów w interfejsie użytkownika w języku innym aniżeli angielski. Zoptymalizowano również główny rdzeń skanujący, dzięki czemu działa on jeszcze szybciej i stabilniej.

Recuva posiada prosty i przejrzysty interfejs, wystarczy kliknąć na “Scan” i wybrać pliki do odzyskania. Możliwe jest użycie odpowiednich filtrów przy wyszukiwaniu plików do odzyskiwania. Recuva potrafi odzyskać różnego rodzaju pliki wideo, audio, zdjęcia, obrazki, emaile, dokumenty oraz wiele innych. Współpracuje z wieloma znanymi systemami plików takich jak: FAT12, FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5 , NTFS + EFS.

Program odzyska pliki z różnych kart pamięci, urządzeń przenośnych, dysków takich jak: SmartMedia, Secure Digital, MemoryStick, Digital cameras, dyskietki, Dyski Jaz, Sony Memory Sticks, Compact Flash cards, Smart Media Cards, Secure Digital Cards, ZIP drives , Firewire oraz dysków USB. Recuva jest szybka, prosta w obsłudze i co najważniejsze jest darmowa.

Strona producenta: Piriform, Recuva.

Bezpośredni link do downloadu znajduje się tutaj.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)