Red Dead Redemption - ściągnij trailer, zyskaj 400 MP

Red Dead Redemption - ściągnij trailer, zyskaj 400 MP

Red Dead Redemption - ściągnij trailer, zyskaj 400 MP
Henryk Tur
24.04.2010 15:23

Rockstar przygotowało ciekawą promocję dla każdego, kto chciałby zyskać nieco Microsoft Points na swoim koncie. Wystarczy tylko pobrać trailer Red Dead Redemption z Xbox Live. Niestety, promocja przeznaczona jest tylko dla graczy z UK.

*Rockstar *przygotowało ciekawą promocję dla każdego, kto chciałby zyskać nieco Microsoft Points na swoim koncie. Wystarczy tylko pobrać trailer Red Dead Redemption z Xbox Live. Niestety, promocja przeznaczona jest tylko dla graczy z UK.

[url=http://grrr.pl/2010/03/23/red-dead-redemption-masa-nowych-screenshotow/]Red Dead Redemption - nowe screenshoty

[/url]

Promocja potrwa od 26. kwietnia do 10. maja. 400 punktów otrzyma pięć tysięcy pierwszych szczęśliwców, którzy pobiorą trailer Gameplay Series: Multiplayer Free Roam. Wartość pieniężna punktów to nieco więcej niż 3 GBP, a więc ponad  12 pln. Może i nie jest to imponująca suma, ale lepszy rydz niż nic.

Obraz

[url=http://grrr.pl/2010/02/25/red-dead-redemption-kobiety-dzikiego-zachodu/]Kobiety Dzikiego Zachodu

[/url]

Jeśli zaś ktoś nie załapie się już na punkty, otrzyma unikalny prezent od Rockstar. Co właściwie? Nie wiadomo, ale tak to z prezentami jest. Na koniec przypomnę tylko, że gra ma ukazać się na Xbox 360 oraz Playstation 3 za niecały miesiąc, 21 maja 2010. Czy są szansę, aby polscy gracze otrzymali podobną promocję?

Źródło: gamerzines.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)