Regulamin komentarzy

Strona głównaRegulamin komentarzy
18.10.2009 18:22
Mariusz Kamiński
Mariusz Kamiński
  1. Blomedia nie ponosi odpowiedzialności za treści opublikowane przez użytkowników
bESkfdit
  1. Celem wystawiania komentarzy jest wolna wymiana myśli, swoich spostrzeżeń, opinii i sugestii.
  1. Użytkownik publikuje swoje komentarze na własną odpowiedzialność, tym samym ponosi wyłączną odpowiedzialność karną i cywilną za umieszczone treści swoich wypowiedzi. Blomedia nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez wystawiających.
  1. Przy złamaniu któregokolwiek z powyższych punktów moderatorzy mają prawo do wykasowania danego komentarza, bez podania powodu. Przy wielokrotnym złamaniu mają prawo do zawieszenia konta danego czytelnika.
bESkfdiv

[*]Niedopuszczalne jest umieszczanie komentarzy o treściach sprzecznych z prawem, propagujących przemoc, rasizm, komunizm i faszyzm oraz naruszających ludzką godność (art. 23 Kodeksu cywilnego).

[*]Zabrania się używania wyrazów uznawanych powszechnie za wulgarne, pogardliwe, obraźliwe lub obsceniczne -niezależnie od formy publikacji (tekstowa, graficzna, dźwiękowa), również w formie skrótów (wulgaryzmem jest także niepełne użycie słowa, np. k).

[*]Zabrania się prowokacji i celowego wywoływania sporów (tzw. trolling).

  1. Dopuszcza się linkowanie do własnych stron internetowych lub wpisów, pod warunkiem, że wnoszą one jakieś merytoryczne treści, a komentarz nie ogranicza się do samego odnośnika. Nachalne linkowanie do własnych stron internetowych lub wpisów może być uznane za spam i tym samym usuwane.
bESkfdiB
  1. Każdy czytelnik ma możliwość zgłoszenia błędów lub/i złamania regulaminu przez innego czytelnika, służy do tego opcja: „zgłoś nadużycie”. Co najmniej 3-krotnie oflagowany komentarz zostanie automatycznie ukryty.
  1. Moderatorzy mają ma prawo do edycji lub usuwania treści o charakterze reklamowym. Zapis ten nie uchybia prawu krytyki.
  1. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy chęci odwołania się do podjętych przez moderatorów działań i decyzji (w tym zawieszenia konta) należy wysłać wiadomość na adres redakcja@gadzetomania.pl.
  1. Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania i może być w każdej chwili zmieniony. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z obowiązku do jego przestrzegania.
Udostępnij:
bESkfdiF
Komentarze (0)
bESkfdjr