Rekordowa bitwa na balony z wodą. Tak bawią się studenci [wideo]

Rekordowa bitwa na balony z wodą. Tak bawią się studenci [wideo]
Grzegorz Nowak

08.09.2011 13:00, aktual.: 11.03.2022 10:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prawie 9 tys. ludzi przy pomocy ponad 170 tys. balonów stoczyło największą jak do tej pory wodną bitwę. Zobaczcie jak w spektakularny sposób bije się rekord świata.

Prawie 9 tys. ludzi przy pomocy ponad 170 tys. balonów stoczyło największą jak do tej pory wodną bitwę. Zobaczcie jak w spektakularny sposób bije się rekord świata.

Oczywiście to nie pierwsza tego typu atrakcja - w zeszłym roku o podobnej próbie bicia rekordu pisał Henryk. Wtedy 4 tys. osób wykorzystało 120 tys. wodnych pocisków i trzeba przyznać, że zabawa wyglądała na przednią. W tym roku studenci z Uniwersytetu Kentucky postanowili pokazać, że da się jeszcze lepiej.

Bitwa została zorganizowana przez Christian Student Fellowship, organizację działającą przy uniwersytecie. Udało jej się zebrać dokładnie 8957 osób, które wykorzystało do walki aż 175141 balonów, tym samym ustanawiając nowy rekord świata w kategorii największa bitwa na balony z wodą. Bicie rekordu miało miejsce 26 sierpnia i zorganizowano je na boisku w Johnson Centre.

Poniżej możecie zobaczyć filmową relację z wielkiej bitwy oraz amatorski filmik nakręcony przez jednego z widzów. Oba pokazują, że uczestnicy musieli mieć niezłą zabawę.

CSF World's Largest Water Balloon Fight 2011 Official Video

Worlds Largest Water Ballon Fight 2011 UK

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)