Remedy się tłumaczy i obiecuje nową zajawkę Alana Wake'a

Remedy się tłumaczy i obiecuje nową zajawkę Alana Wake'a
Igor Chrustek

03.10.2008 16:07

Już dawno żadna gra (pomijając DN Forever) nie budziła tylu emocji jeszcze przed swą premierą. Twórcy serii Max Payne, Remedy poczuło się w obowiązku wytłumaczyć graczom, dlaczego muszą tak długo czekać na intrygujący thriller Alan Wake. Ponadto twórcy obiecują, że już 15-tego października pojawi się świeżutki trailer prezentujący ich najnowsze dziecko w akcji. Zatem dlaczego mamy tyle czekać na wydanie gry?

Już dawno żadna gra (pomijając DN Forever) nie budziła tylu emocji jeszcze przed swą premierą. Twórcy serii Max Payne, Remedy poczuło się w obowiązku wytłumaczyć graczom, dlaczego muszą tak długo czekać na intrygujący* thriller Alan Wake. Ponadto twórcy obiecują, że już 15-tego października* pojawi się świeżutki trailer prezentujący ich najnowsze dziecko w akcji. Zatem dlaczego mamy tyle czekać na wydanie gry?

Wytłumaczenie jest banialnie proste. Otóż, nad tak rozbudowaną grą -* wystarczy spojrzeć na świat gry, jego fizykę i rozmach - twórcy po prostu mają zbyt wiele obowiązków na swojej głowie. W tak nielicznym teamie Remedy* ciężko jest napisać grę od podstaw tak, by wysztko było dopięte na ostatni guzik. Deweloperom zależy wykorzystaniu wszystkich pomysłów i zaimplementowaniu ich do świata gry. Ja przebaczam.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)