Rewelacyjny bundle! Cywilizacja V i inne strategie Sida Meiera

Rewelacyjny bundle! Cywilizacja V i inne strategie Sida Meiera05.02.2014 12:15
Humble Bundle oferuje paczkę gier Sida Meiera
Humble Bundle oferuje paczkę gier Sida Meiera

Łowcy okazji powinni być zadowoleni – w serwisie Humble Bundle pojawiła się wyjątkowa paczka gier strategicznych Sida Meiera.

Sid Meier to twórca gier, które stały się kamieniami milowymi dla całej branży. Wystarczy wspomnieć choćby takie klasyczne tytuły, jak Pirates, Civilization czy Railroad Tycoon.

W serwisie Humble Bundle pojawiła się paczka gier Sida. W wersji podstawowej, za którą płacimy tyle, ile uznamy za stosowne, znajdują się takie tytuły, jak Cywilizacja III i IV, Sid Meier's Railroads oraz dwie nieco prostsze strategie Sid Meier’s Ace Patrol i Ace Patrol: Pacific Skies.

Bundle z grami Sida Meiera
Bundle z grami Sida Meiera

Jeśli zdecydujemy się zapłacić więcej, niż wynosi przeciętna kwota, czyli co najmniej 8,2 dol. (około 25 zł), poza powyższym pakietem kupimy również Cywilizację V wraz z dodatkiem Gods and Kings. W tym przypadku warto się pospieszyć, ponieważ średnia wpłacana kwota z godziny na godzinę rośnie.

The Humble Sid Meier Bundle

Gdy zdecydujemy wydać ponad 15 dol. (ok. 47 zł), do pakietu zostanie dołączony ostatni dodatek do Cywilizacji, Brave New World.

Jak zwykle w przypadku Humble Bundle, kupując gry, wspieramy przy okazji jakiś dobry cel – tym razem nasze wpłaty zasilają konto organizacji Action Against Hunger.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)