Robert De Niro twierdzi, że Dobry agent powróci

Robert De Niro twierdzi, że Dobry agent powróci07.07.2008 12:00
Piotr Guszkowski

Robert De Niro przyznał w wywiadzie przeprowadzonym podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach (gdzie aktor otrzymał wyróżnienie za całokształt twórczości), że planuje realizację dwóch kontynuacji Dobrego agenta. Zapowiedział także współpracę z Martinem Scorsese nad przynajmniej dwoma kolejnymi filmami. Nad jednym z tych projektów De Niro już pracuje.

przyznał w wywiadzie przeprowadzonym podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach (gdzie aktor otrzymał wyróżnienie za całokształt twórczości), że planuje realizację dwóch kontynuacji Dobrego agenta. Zapowiedział także współpracę z Martinem Scorsese nad przynajmniej dwoma kolejnymi filmami. Nad jednym z tych projektów De Niro już pracuje.

Dobry agent miałby więc zostać filmową trylogią o przygodach agenta CIA, Edwarda Wilsona. Z kolejnych produkcji mielibyśmy poznać historię bohatera, granego w pierwszym filmie przez Matta Damona, najpierw w latach 1961-1989, a wreszcie współcześnie.

De Niro planuje zająć się reżyserią obu filmów. Ciekawe, czy ponownie spotka się na planie z Damonem. Mi osobiście Dobry agent nie przypadł do gustu, więc chętniej widziałbym zaangażowanie De Niro, jednego z moich najbardziej ulubionych i najwybitniejszych aktorów, w inne projekty. Powrót do współpracy ze Scorsese brzmi interesująco.

Źródło: Variety

Foto: Monolith Films

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)