Robert Pattinson jako Salvador Dali - zobacz świetny zwiastun Little Ashes

Robert Pattinson jako Salvador Dali - zobacz świetny zwiastun Little Ashes

Robert Pattinson jako Salvador Dali - zobacz świetny zwiastun Little Ashes
Michał Matuszewski
04.12.2008 13:00

Niecały miesiąc temu informowałem o powstających trzech, niezależnych od siebie biografiach wielkiego surrealisty Salvadora Dalego. W jednej z nich w rolę malarza miał się wcielić Antonio Banderas, w drugiej Al Pacino natomiast w trzeciej gwiazda Zmierzchu - Robert Pattinson. Prezentujemy Wam świetny zwiastun tego ostatniego filmu, który nosi tytuł Little Ashes.

Niecały miesiąc temu informowałem o powstających trzech, niezależnych od siebie biografiach wielkiego surrealisty Salvadora Dalego. W jednej z nich w rolę malarza miał się wcielić Antonio Banderas, w drugiej Al Pacino natomiast w trzeciej gwiazda *Zmierzchu *- Robert Pattinson. Prezentujemy Wam świetny zwiastun tego ostatniego filmu, który nosi tytuł Little Ashes.

Film, w reżyserii Paula Morrisona opowiadał będzie o młodości surrealisty i skupiał się na erotycznej relacji z rewolucyjnym poetą Federico García Lorcą (Javier Beltran). Zobaczymy także młodego Luisa Bunela (Matthew McNulty). Premiera na początku roku.

Sądząc po zwiastunie otrzymamy przystępną, widowiskową i dobrze skręconą opowieść. Nie spodziewałbym się prób zgłębiania źródeł talentu artystów, czy nawet analizy społecznej rodzącego się w oparach alkoholu i psychoanalizy wyzwolenia intelektualnego . Mam nadzieję, że będzie to jednak porządna robota. Sama postać Dalego jest na tyle ciekawa, ze na pewno starczy pomysłów na trzy znakomite filmy.

Chciałem zaznaczyć, że to czysty przypadek, że dwa wpisy pod rząd dotyczą gwiazd Zmierzchu. Swoją drogą dobrze, że aktorzy nie pozwalają się zaszufladkować i wybierają różnorodne i dość ciekawe propozycje.

Proponuję też zajrzeć do poprzedniego wpisu o biografiach Dalego, gdzie czeka filmowa niespodzianka.

Foto: APT Films

Źródło: Traileraddict

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)