Robot planetarny do 800 zł - propozycje

Robot planetarny do 800 zł - propozycje

Robot planetarny, który można kupić za mniej niż 800 zł, skraca czas gotowania i oszczędza siły mięśni
Robot planetarny, który można kupić za mniej niż 800 zł, skraca czas gotowania i oszczędza siły mięśni
Źródło zdjęć: © pixabay.com
Sylwia Ścibak
13.02.2018 11:56

Roboty planetarne kosztujące mniej niż 800 zł są często wyposażone w wiele koncówek i dodatkowego sprzętu, np. maszynkę do mielenia mięsa czy malakser. Oto propozycje robotów planetarnych do 800 zł.

Robot planetarny Kenwood KM242 Prospero

Robotem planetarnym marki Kenwood możemy wycisnąć sok lub ubić pianę
Robotem planetarnym marki Kenwood możemy wycisnąć sok lub ubić pianę© kenwoodworld.com

Pierwszą propozycją w tym zestawieniu jest robot planetarny marki Kenwood, którego moc silnika wynosi 900 W, a pojemność misy roboczej – 4,3 l. W tym modelu liczbę obrotów reguluje się skokowo, dostępnych jest 6 poziomów. Dodatkowo Kenwood KM242 Prospero może pracować pulsacyjnie.

W zestawie znajdują się: trzepaczka do ubijania, 3 tarcze tnące, mieszadło typu K, dwa noże ze stali nierdzewnej, akrylowy blender, hak do wyrabiania ciasta, a także wyciskarka do cytrusów i malakser z ostrzami. Dzięki temu istnieje możliwość nie tylko przygotowania ciasta czy ubicia piany, ale także wyciśnięcia soku z owoców lub warzyw, a także przyrządzenia różnych koktajli czy kremów.

Robot planetarny Zelmer ZFP1100C

Robot planetarny marki Zelmer zawiera podstawowe funkcje
Robot planetarny marki Zelmer zawiera podstawowe funkcje© zelmer.pl

Następną propozycją robota planetarnego do 800 zł jest urządzenie marki Zelmer. Ten model wyposażony został w silnik o znacznej mocy 1000 W oraz misę roboczą o sporej, 4-litrowej pojemności. W zestawieniu robotów planetarnych do 800 zł urządzenie Zelmer ZFP1100C wyróżnia się aż 12 poziomami prędkości działania. Jego obudowa jest zrobiona z nierdzewnej stali, dlatego nie trzeba martwić się o to, że szybko się zniszczy.

Ten model robota planetarnego do 200 zł zawiera w zestawie hak do zgniatania oraz ubijak, można nim zatem wymieszać np. ciasto i ubić pianę.

Robot planetarny Concept RM-5000

Robot planetarny marki Concept zawiera w zestawie maszynkę do mielenia mięsa
Robot planetarny marki Concept zawiera w zestawie maszynkę do mielenia mięsa© facebook.com

Kolejną propozycją robota planetarnego do 800 zł jest urządzenie marki Concept, posiadające 6 prędkości pracy, które można regulować skokowo, misę roboczą o pojemności 4 l oraz silnik o mocy 650 W. Jego elementy można myć w zmywarce, dostępny jest również pulsacyjny tryb pracy.

W zestawie znajdują się: mieszadło, trzepaczka do ubijania, maszynka do mielenia mięsa, 4 wymienne tarcze tnące, hak do ciasta oraz dwie miski (metalowa i plastikowa). Przy pomocy tego robota można zmielić mięso, wymieszać ciasto, ubić pianę, pokroić i zetrzeć ziemniaki, posiekać twarde warzywa.

Robot planetarny Sencor STM 40WH

Robotem planetarnym marki Sencor możemy również wycisnąć makaron
Robotem planetarnym marki Sencor możemy również wycisnąć makaron© sencor.pl

Robot planetarny Sencor STM 40WH wyposażony został w solidny silnik o mocy 1000 W oraz misę roboczą z pokrywą o pojemności 4,5 l. Można w nim regulować prędkość obrotów przy pomocy 8 stopni.

W zestawie z robotem planetarnym firmy Sencor znajdują się: końcówka do ubijania, hak do zagniatania ciasta, a także maszynka do mielenia, tarcza do drobnych wiórków oraz tarcza do grubych wiórków. Przy pomocy tego robota planetarnego można zatem pokroić bądź posiekać w plastry warzywa, ugnieść ciasto, ubić pianę, zetrzeć ser czy zmielić mięso.

Robot planetarny Bosch MUM 52120

Robot planetarny marki Bosch ma możliwość płynnej regulacji obrotów
Robot planetarny marki Bosch ma możliwość płynnej regulacji obrotów© boschhome.pl

Ostatnią propozycją w tym zestawieniu jest robot planetarny marki Bosch. Ten model posiada silnik o mocy 700 W, misę roboczą o pojemności 3,9 l oraz możliwość płynnej regulacji obrotów (4 stopnie). Dodatkowo robot planetarny Bosch posiada funkcję automatycznego wyłączenia zasilania i multi motion drive.

Ten model robota planetarnego do 800 zł posiada: końcówkę do mieszania, trzepaczkę, nasadkę hakową, kielich, hak do zagniatania ciasta, 2 dwustronne tarcze. Dzięki temu można nim ubić pianę, pokroić jedzenie w plastry, zetrzeć na wiórki, wymieszać i zmiksować produkty.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)