Roccat Kova[+] - dobra i niedroga mysz dla gracza

Roccat Kova[+] - dobra i niedroga mysz dla gracza

Roccat Kova
Roccat Kova
Jacek Klimkowicz
13.01.2011 18:30

Poszukujesz porządnej myszy do gier, nie chcesz dużo wydać, a Razer i Logitech już Ci się przejadły? Warto zainteresować się nową propozycją niemieckiego Roccata - twórcy cenionego wśród graczy gryzonia Kone. Czym zaskoczy nas Kova?

Poszukujesz porządnej myszy do gier, nie chcesz dużo wydać, a Razer i Logitech już Ci się przejadły? Warto zainteresować się nową propozycją niemieckiego Roccata - twórcy cenionego wśród graczy gryzonia Kone[+]. Czym zaskoczy nas Kova[+]?

W przeciwieństwie do modelu Kone[+] nowy gryzoń jest symetryczny - będą więc mogli korzystać z niego gracze zarówno lewo-, jak i praworęczni. Roccat Kova[+] został uwiązany na 2-metrowym kablu i ma 7 programowalnych przycisków, jednak dzięki technologii EasyShift[+] możemy im przypisać nie 7, lecz aż 14 funkcji.

Roccat Kova+
Roccat Kova+

Zastosowany w myszy do gier sensor optyczny to Pro-Optic R2. Jego maksymalna rozdzielczość wynosi 3200 DPI. Do tego dochodzi śledzenie do 130 cali na sekundę, przyspieszenie do 30 G i czas reakcji w granicach 1 ms. Nie zapomniano również o 7-kolorowym systemie konfigurowalnego podświetlenia (LED) i dźwiękowej sygnalizacji zmiany ustawień.

Roccat Kova+
Roccat Kova+

Roccat Kova[+] ma wymiary ok. 12 x 6,5 cm, więc zadowoli również graczy o większych dłoniach. Myszka trafi do sklepów jeszcze w tym miesiącu, a jej sugerowana cena detaliczna wynosi 50 euro.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)