Role Models: plakat i nowy zwiastun komedii z Paulem Ruddem i Seannem Williamem Scottem

Role Models: plakat i nowy zwiastun komedii z Paulem Ruddem i Seannem Williamem Scottem

Role Models: plakat i nowy zwiastun komedii z Paulem Ruddem i Seannem Williamem Scottem
Piotr Guszkowski
17.09.2008 11:00

Universal Pictures przedstawia najnowszy zwiastun i plakat promujący komedię Davida Waina zatytułowaną Role Models. Film, w którym główne role zagrali Paul Rudd i Seann William Scott, wejdzie na ekrany amerykańskich kina 14 listopada. Muszę przyznać, że zapowiedź prezentuje się zaskakująco nieźle, tak więc zapraszam do oglądania.

przedstawia najnowszy zwiastun i plakat promujący komedię Davida Waina zatytułowaną Role Models. Film, w którym główne role zagrali Paul Rudd i Seann William Scott, wejdzie na ekrany amerykańskich kina 14 listopada. Muszę przyznać, że zapowiedź prezentuje się zaskakująco nieźle, tak więc zapraszam do oglądania.

Role Models opowiada historię Danny'ego i Wheelera, dwóch niepokornych przedstawicieli handlowych, reklamujących w szkołach napój gazowany. W ramach kary za zniszczenie mienia dostają do wyboru odsiadkę lub sto pięćdziesiąt godzin prac społecznych. Danny i Wheeler wybierają to drugie rozwiązanie. Teraz mają się zaopiekować społecznie nieprzystosowanymi chłopcami. To będzie ciężki okres dla całej czwórki...

380791234501092252

Niestety, wciąż nie wiadomo, czy film pojawi się w Polsce.

Foto: Universal Pictures

Źródło: FirstShowing.net

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)