Różowa kamera HD za 400 złotych (tylko dla nastolatek)

Różowa kamera HD za 400 złotych (tylko dla nastolatek)

Różowa kamera HD za 400 złotych (tylko dla nastolatek)
Damian Zarzycki
10.11.2009 17:45

Posiada standardowe opcje i niewysokie parametry. Można ją kupić w rozsądnej cenie (około 400 złotych). Z pozoru jest zwykłą cyfrową kamerą. Ale twórcy gadżetów z Chinavasion postanowili zaadresować ją do konkretnej grupy odbiorców i postawili tym razem na nastolatki. Wystarczył odpowiedni design - bo jaki facet kupi sobie różową kamerę Pink Digital HD Camcorder?

Posiada standardowe opcje i niewysokie parametry. Można ją kupić w rozsądnej cenie (około 400 złotych). Z pozoru jest zwykłą cyfrową kamerą. Ale twórcy gadżetów z Chinavasion postanowili zaadresować ją do konkretnej grupy odbiorców i postawili tym razem na nastolatki. Wystarczył odpowiedni design - bo jaki facet kupi sobie różową kamerę [Pink Digital HD Camcorder](http://Pink Digital HD Camcorder)?

Odpowiedni design jest w stanie wiele zmienić. Tak było w przypadku Pink Digital HD Camcorder, która jest standardową kamerą (o parametrach dalej). Jedyne, co ją odróżnia od innych tego typu modeli obecnych na rynku jest design. Różowy kolor i przypominający torebki materiał wyścielający sprawia, że ta kamera, moim zdaniem idealnie nadaje się dla Paris Hilton. I to właśnie ten design sprawia, że producent reklamuje gadżet jako produkt idealny dla nastolatek.

Jeśli chodzi o jakość wideo to mamy tu do czynienia z H.264 (MOV), rozdzielczość 1280 x 720 i 30 klatek na sekundę. Jeśli chodzi o zdjęcia to format wynosi 3M (2048 x 1536), 5M (2592 x 1944) lub 12M (4000 x 3000). Wbudowana pamięć wynosi zaledwie 128 MB, a dwa sloty SD pozwalają zwiększyć pamięć do 32 GB. Nagrywany film możemy obserwować na 3-calowym, dotykowym ekranie LCD. Kamera nagrywa w HD, posiada standardowe funkcję jak zoom 8X, balans bieli itd. Więcej parametrów technicznych znajdziecie na stronie producenta.

Obraz

Gadżet kosztuje około 400 złotych - to rozsądna cena. Jeśli Wasza nastoletnia córka prosi św. Mikołaja o kamerę możecie pomyśleć o Pink Digital HD Camcorder. Jeśli macie syna w podobnym wieku odradzam zakup, róż za bardzo uderza po oczach.

Źródło: Chinavasion

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)