Rufus Cuff - nadgarstkowy komputer

Rufus Cuff - nadgarstkowy komputer
Adam Bednarek

24.04.2014 11:22, aktual.: 24.04.2014 11:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Smartwatch? Smartfon? A może raczej tablet znajdujący się na miejscu zegarka?

W czasach kiedy rewolucyjnych i oryginalnych projektów jest jak na lekarstwo, właśnie takich urządzeń chcemy: łączących najlepsze cechy innych.

Rufus Cuff to połączenie inteligentnego zegarka z tabletem. Gadżet współpracuje ze smartfonami: za jego pomocą słuchamy muzyki czy odbieramy i wykonujemy połączenia. Jest to nawet fajniejsze, bo mówi się do ręki. Jak w filmach SF!

Obraz

W ten sposób wyślemy i sprawdzimy maile czy SMS-y. A do tego dochodzą typowo smartfonowe i smartwatchowe funkcje w stylu liczenia kalorii czy GPS-u. W końcu Rufus Cuff śmiga na Androidzie, więc wszystkie tego typu aplikacje znajdują się na nadgarstku.

Obraz

Niby Rufus Cuff nie ma niczego, czego byśmy wcześniej nie widzieli. Skąd więc sukces na Indiegogo i uzbieranie ponad 200 tys. dol.?

Obraz

Pewnie to kwestia tego, że Rufus Cuff rozszerza sprawdzone pomysły. Smartwatche są super, a Rufus Cuff jest przecież większy, wygodniejszy i... praktyczniejszy. A przy tym spełnia nasze marzenia. W końcu kto z nas nie wyobrażał sobie komputera pod ręką?

W tej chwili za przedłużenie smartfona trzeba zapłacić 279 dol.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)