Rzym i Madryt w nowym trailerze GT5

Rzym i Madryt w nowym trailerze GT5

GT5
GT5
Mateusz Gajewski
26.12.2009 10:42

Pierwszy raz o torze wyścigowym zlokalizowanym w Madrycie, który miał trafić do pełnej wersji Gran Turismo 5, usłyszeliśmy w kwietniu 2008 roku. Dziś ponownie wrócono do tego tematu (po ponad 1,5-rocznej przerwie!), podczas Asia Game Show 2009. Ojciec całej serii, Kazunori Yamauchi, pokazał całkiem świeży trailer tego tytułu. Owe wideo jest jednocześnie prezentacją dwóch nowych lokacji: wspomnianego na wstępie Madrytu, a także Rzymu.

Pierwszy raz o torze wyścigowym zlokalizowanym w Madrycie, który miał trafić do pełnej wersji Gran Turismo 5, usłyszeliśmy w kwietniu 2008 roku. Dziś ponownie wrócono do tego tematu (po ponad 1,5-rocznej przerwie!), podczas Asia Game Show 2009. Ojciec całej serii,* Kazunori Yamauchi*, pokazał całkiem świeży trailer tego tytułu. Owe wideo jest jednocześnie prezentacją dwóch nowych lokacji: wspomnianego na wstępie Madrytu, a także Rzymu.

Oprócz wspomnianych miejscówek w trailerze zobaczymy także wyścigi serii NASCAR oraz rajdowe zmagania w WRC. Oba tryby mają się znaleźć w pełnej wersji gry. Jest także helikopter z kamerą, dużo samochodów, seria SuperGT, Lexus LFA, nowe Merce AMG i skoki w stylu Kena Blocka.

Najdziwniejszy moment pojawia się jednak w chwili, gdy licznik z czasem wskazuje wartość 1:25. Oto bowiem na torze wyścigowym obok samochodów (a w zasadzie to zaraz za nimi) pojawia się... samolot odrzutowy! Ciekaw jestem, co jego obecność ma wspólnego z wyścigiem i co w zasadzie robi odrzutowiec w symulatorze wyścigowym? Odpowiedzi na to pytanie zapewne zbyt szybko nie usłyszymy. Pozostaje więc czekać.

Źródło: gtplanet

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)