Sam Mendes powraca w komedii - zobacz zwiastun

Sam Mendes powraca w komedii - zobacz zwiastun17.03.2009 15:00
Sam Mendes powraca w komedii - zobacz zwiastun
Michał Matuszewski

Sam Mendes to anglik, który swoim debiutem 13 lat temu tąpnął kinem amerykańskim. Dostał za to Oscara. W zeszłym roku już jednak przesadził z krytyką amerykańskiego społeczeństwa i jego Droga do szczęścia została pominięta zupełnie przez akademię. Bez wątpienia to jeden z ciekawszych, mądrzejszych i odważniejszych reżyserów. Dlatego z niecierpliwością czekam na kolejny film - w rozwinięciu znajdziecie zwiastun filmu Away We Go, który zapowiada się jako... komedia.

Sam Mendes to anglik, który swoim debiutem 13 lat temu tąpnął kinem amerykańskim. Dostał za to Oscara. W zeszłym roku już jednak przesadził z krytyką amerykańskiego społeczeństwa i jego Droga do szczęścia została pominięta zupełnie przez akademię. Bez wątpienia to jeden z ciekawszych, mądrzejszych i odważniejszych reżyserów. Dlatego z niecierpliwością czekam na kolejny film - w rozwinięciu znajdziecie zwiastun filmu* Away We Go,* który zapowiada się jako... komedia.

Po ciężkiej *Drodze do szczęścia *należy się reżyserowi i widzom nieco wytchnienia. Myślę jednak, że tak jak w filmie z Kate i Leo prostota będzie pozorem. Za to bardzo chętnie zobaczę Mendesa w komediowym wydaniu. (A jeszcze bardziej nie mogę się doczekać jego wersji komiksu Kaznodzieja, ale o tym innym razem).

Jak Wam się podoba?

Opis dystrybutora:

Rewelacyjna i zwariowana komedia Sama Mendesa, zdobywcy Oscara, twórcy "American Beauty", przeniesie nas w świat zakochanych, którzy poszukując swojego miejsca wyruszają w najbardziej fascynującą podróż jaką można sobie wyobrazić: zakładają rodzinę.

Polska premiera zapowiadana jest na lipiec.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)