Sam Mendes powraca w komedii - zobacz zwiastun

Sam Mendes powraca w komedii - zobacz zwiastun
Michał Matuszewski

17.03.2009 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sam Mendes to anglik, który swoim debiutem 13 lat temu tąpnął kinem amerykańskim. Dostał za to Oscara. W zeszłym roku już jednak przesadził z krytyką amerykańskiego społeczeństwa i jego Droga do szczęścia została pominięta zupełnie przez akademię. Bez wątpienia to jeden z ciekawszych, mądrzejszych i odważniejszych reżyserów. Dlatego z niecierpliwością czekam na kolejny film - w rozwinięciu znajdziecie zwiastun filmu Away We Go, który zapowiada się jako... komedia.

Sam Mendes to anglik, który swoim debiutem 13 lat temu tąpnął kinem amerykańskim. Dostał za to Oscara. W zeszłym roku już jednak przesadził z krytyką amerykańskiego społeczeństwa i jego Droga do szczęścia została pominięta zupełnie przez akademię. Bez wątpienia to jeden z ciekawszych, mądrzejszych i odważniejszych reżyserów. Dlatego z niecierpliwością czekam na kolejny film - w rozwinięciu znajdziecie zwiastun filmu* Away We Go,* który zapowiada się jako... komedia.

Po ciężkiej *Drodze do szczęścia *należy się reżyserowi i widzom nieco wytchnienia. Myślę jednak, że tak jak w filmie z Kate i Leo prostota będzie pozorem. Za to bardzo chętnie zobaczę Mendesa w komediowym wydaniu. (A jeszcze bardziej nie mogę się doczekać jego wersji komiksu Kaznodzieja, ale o tym innym razem).

Jak Wam się podoba?

Opis dystrybutora:

Rewelacyjna i zwariowana komedia Sama Mendesa, zdobywcy Oscara, twórcy "American Beauty", przeniesie nas w świat zakochanych, którzy poszukując swojego miejsca wyruszają w najbardziej fascynującą podróż jaką można sobie wyobrazić: zakładają rodzinę.

Polska premiera zapowiadana jest na lipiec.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)