Samochodowy noktowizor Lanmodo Vast Pro. Dzięki niemu jazda nocą będzie łatwiejsza

Samochodowy noktowizor Lanmodo Vast Pro. Dzięki niemu jazda nocą będzie łatwiejsza

Lanmodo Vast Pro. Samochodowy noktowizor, który przyda się każdemu kierowcy
Lanmodo Vast Pro. Samochodowy noktowizor, który przyda się każdemu kierowcy
Źródło zdjęć: © Lanmodo
Michał Skorupka
05.09.2020 12:38, aktualizacja: 08.03.2022 14:41

Lanmodo Vast Pro to urządzenie, które z pewnością przyda się każdemu kierowcy. Wideorejestrator połączony z systemem noktowizji poprawi komfort jazdy, a także przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze.

Frima Lanmodo, która specjalizuje się w produkcji samochodowych akcesoriów, zaprezentowała niedawno najnowszy gadżet. Lanmodo Vast Pro to wideorejestrator połączony z systemem noktowizji, który można zamontować w każdym aucie. Urządzenie znacząco wpływa na komfort jazdy, a także zwiększa bezpieczeństwo kierowców, jak i pasażerów.

Najnowszy system noktowizyjny od Lanmodo pozwala na rejestrowanie wszystkiego, co dzieje się przed samochodem na dystansie do 300 metrów. Ma zatem o wiele większy zasięg niż standardowe reflektory. Dzięki urządzeniu kierujący pojazdami mają więcej czasu na podjęcie decyzji pozwalających uniknąć wypadku na drodze.

Sprzęt rejestruje obraz w jakości 1080p i jest wyposażony w dwie kamery, które nagrywają to, co dzieje się przed oraz za pojazdem. Nagrania zapisywane są w 128 GB pamięci flash.

New Arrival - Dual 1080P Lanmodo Vast Pro Night Vision System Integrated With Dash Camera

Lanmodo Vast Pro świetnie sprawdzi się również na parkingach. Urządzenie bez problemu zarejestruje zdarzenia mające miejsce dookoła, a nagrania wideo mogą być kluczowym dowodem w sprawie dotyczącej uszkodzenia samochodu.

Kierowcy, którzy chcą zaopatrzyć się w ten niezwykle przydatny sprzęt, muszą liczyć się z kosztem rzędu 619 dolarów (ok. 2 330 złotych).

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)