Samochodowy noktowizor Lanmodo Vast Pro. Dzięki niemu jazda nocą będzie łatwiejsza

Samochodowy noktowizor Lanmodo Vast Pro. Dzięki niemu jazda nocą będzie łatwiejsza
05.09.2020 12:38
Lanmodo Vast Pro. Samochodowy noktowizor, który przyda się każdemu kierowcy
Lanmodo Vast Pro. Samochodowy noktowizor, który przyda się każdemu kierowcy
Źródło zdjęć: © Lanmodo
Michał Skorupka
Michał Skorupka

Lanmodo Vast Pro to urządzenie, które z pewnością przyda się każdemu kierowcy. Wideorejestrator połączony z systemem noktowizji poprawi komfort jazdy, a także przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze.

Frima Lanmodo, która specjalizuje się w produkcji samochodowych akcesoriów, zaprezentowała niedawno najnowszy gadżet. Lanmodo Vast Pro to wideorejestrator połączony z systemem noktowizji, który można zamontować w każdym aucie. Urządzenie znacząco wpływa na komfort jazdy, a także zwiększa bezpieczeństwo kierowców, jak i pasażerów.

Najnowszy system noktowizyjny od Lanmodo pozwala na rejestrowanie wszystkiego, co dzieje się przed samochodem na dystansie do 300 metrów. Ma zatem o wiele większy zasięg niż standardowe reflektory. Dzięki urządzeniu kierujący pojazdami mają więcej czasu na podjęcie decyzji pozwalających uniknąć wypadku na drodze.

Sprzęt rejestruje obraz w jakości 1080p i jest wyposażony w dwie kamery, które nagrywają to, co dzieje się przed oraz za pojazdem. Nagrania zapisywane są w 128 GB pamięci flash.

New Arrival - Dual 1080P Lanmodo Vast Pro Night Vision System Integrated With Dash Camera

Lanmodo Vast Pro świetnie sprawdzi się również na parkingach. Urządzenie bez problemu zarejestruje zdarzenia mające miejsce dookoła, a nagrania wideo mogą być kluczowym dowodem w sprawie dotyczącej uszkodzenia samochodu.

Kierowcy, którzy chcą zaopatrzyć się w ten niezwykle przydatny sprzęt, muszą liczyć się z kosztem rzędu 619 dolarów (ok. 2 330 złotych).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)