Samsung Gear VR: coraz bliżej premiery w Polsce!

Samsung Gear VR: coraz bliżej premiery w Polsce!
Juliusz Czarnecki

20.11.2015 20:52

Nie znamy jeszcze daty premiery Samsung Gear VR w Polsce, Samsung nie podaje jeszcze polskiej ceny, ale wiele wskazuje na to, że nie będziemy na gogle długo czekać.

Samsung Gear VR już rozsyłany jest do amerykańskich klientów. A kiedy gogle trafią do Europy? Coraz więcej europejskich oddziałów Samsunga zaczyna mieć w ofercie urządzenie. W Niemczech gogle mają pojawić się 1 grudnia, wyceniono je na 99 euro. Taką samą cenę podaje belgijski oddział Samsunga, jednak nie wspomina nic o dacie premiery.

A co z nami? Na polskiej stronie nie znajdziemy ani daty premiery, ani ceny, ale Samsung Gear VR jest już w ofercie. Co oznacza, że gogle pojawią się mniej więcej w tym samym czasie, co w innych europejskich państwach - a przecież nie zawsze jest to regułą, bo niekiedy na premierę popularnych sprzętów w naszym kraju czekamy. Wygląda na to, że z Samsung Gear VR będzie inaczej.

Obraz

Jeśli Samsung Gear VR będzie kosztował dokładnie tyle samo, co w innych europejskich państwach, to zapłacimy za gogle około 420 zł.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)